BOHEMIANS ULTRAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BOHEMIANS ULTRAS

FORUM PRO DISKUSI O BOHEMCE!!NE O POLITICE!!
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 !!!NÁLEPKY!!!

Goto down 
+42
tomcooper
sirkamil
pouler
Neon
jirkanabis
masox.1
-dc-
traxx
Moss
Gauner
Angry Chihuahua
riot
V!RUS
egi
Hwangyong
brtnick
Bandit
pTRs
Zzz
Anthony
manuel
Leon
bohemak
drako
*A.C.A.B.*
hurvy
djambro
rumcajs
Stanley
SPAWNcz
KATOLIK
power.violence
rude_worker
Košile
Jericho
Ondřej
plysak
Rastamaniak
volkovv
mobster
antipán
honyer
46 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 12 ... 17  Next
AutorZpráva
SPAWNcz

SPAWNcz


Poeet p?íspivku : 45
Age : 36
odkud je : www.BohemiansFans.cz
Registration date : 27. 11. 06

!!!NÁLEPKY!!! - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!NÁLEPKY!!!   !!!NÁLEPKY!!! - Stránka 7 EmptyFri 27 Jul - 22:28

Přece tam nedám nějakou lebku ne??? Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://www.myToledo.ic.cz
plysak

plysak


Poeet p?íspivku : 110
Registration date : 04. 08. 06

!!!NÁLEPKY!!! - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!NÁLEPKY!!!   !!!NÁLEPKY!!! - Stránka 7 EmptySat 28 Jul - 0:54

Dame tam Kosilaka Laughing
Návrat nahoru Goto down
drako

drako


Poeet p?íspivku : 6
odkud je : SVK, momentálne Praha
Registration date : 14. 06. 07

!!!NÁLEPKY!!! - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: nove dizajny   !!!NÁLEPKY!!! - Stránka 7 EmptySat 28 Jul - 16:28

!!!NÁLEPKY!!! - Stránka 7 Scarfacekruh

Takže som zmenil Sparowa za Scarefacea, dúfam že sa vám to bude páčiť viac. A pridávam k tomu aj nieco nové, samozrejme že ich ešte dorobím!:)


!!!NÁLEPKY!!! - Stránka 7 Nalebka
!!!NÁLEPKY!!! - Stránka 7 B1905vssparta
Návrat nahoru Goto down
Rastamaniak

Rastamaniak


Poeet p?íspivku : 172
Age : 34
odkud je : Prague
Registration date : 02. 03. 07

!!!NÁLEPKY!!! - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!NÁLEPKY!!!   !!!NÁLEPKY!!! - Stránka 7 EmptySat 28 Jul - 17:33

drako napsal:
!!!NÁLEPKY!!! - Stránka 7 Scarfacekruh

Takže som zmenil Sparowa za Scarefacea, dúfam že sa vám to bude páčiť viac. A pridávam k tomu aj nieco nové, samozrejme že ich ešte dorobím!:)


!!!NÁLEPKY!!! - Stránka 7 Nalebka
!!!NÁLEPKY!!! - Stránka 7 B1905vssparta
mozna bych zmenil font toho make right choice...a byla by dobra:)
Návrat nahoru Goto down
http://www.fc-bohemians.cz
manuel

manuel


Poeet p?íspivku : 10
Registration date : 08. 08. 07

!!!NÁLEPKY!!! - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Ligový samolepky   !!!NÁLEPKY!!! - Stránka 7 EmptyWed 8 Aug - 15:21

Velká poklona všem zainteresovaným v nových samolepkách! Jsou skvělý! Díkes!!! atmosphere
Návrat nahoru Goto down
rumcajs

rumcajs


Poeet p?íspivku : 38
Registration date : 10. 08. 06

!!!NÁLEPKY!!! - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!NÁLEPKY!!!   !!!NÁLEPKY!!! - Stránka 7 EmptyMon 17 Sep - 22:01

Tak v jablonci sem měl poprvé možnost shlédnout nové samolepky a pro mě ablolutně nezajímavé,hnus.
Taky sem byl obdarován nálepkami od chlapců z Dvora a ty se mi velice zamlouvají,perfekní návrhy,parádní nálepky party Uznání do DKNL atmosphere
Návrat nahoru Goto down
Anthony




Poeet p?íspivku : 12
Registration date : 17. 09. 07

!!!NÁLEPKY!!! - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!NÁLEPKY!!!   !!!NÁLEPKY!!! - Stránka 7 EmptyMon 17 Sep - 23:40

Tk já sem tu uplně novej, tk vás zdravím klokani.. Ani sme nevěděl že toto je a už předtím něco zkusil.. Popřípadě by nebyl problém upravit a vylepšit.. A na dalíšch bych klidně zapracoval, je to jen tková "nultá" verze.. Cool

!!!NÁLEPKY!!! - Stránka 7 Prahakopieoz4

Dá se dát větší znak Bohemky přes Prahu, nějak pozměnit a upravi texty, dát je na jiné misto.. To vše by měla být otázka 10 minut..
punk
Návrat nahoru Goto down
Rastamaniak

Rastamaniak


Poeet p?íspivku : 172
Age : 34
odkud je : Prague
Registration date : 02. 03. 07

!!!NÁLEPKY!!! - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!NÁLEPKY!!!   !!!NÁLEPKY!!! - Stránka 7 EmptyTue 18 Sep - 0:06

Anthony napsal:
Tk já sem tu uplně novej, tk vás zdravím klokani.. Ani sme nevěděl že toto je a už předtím něco zkusil.. Popřípadě by nebyl problém upravit a vylepšit.. A na dalíšch bych klidně zapracoval, je to jen tková "nultá" verze.. Cool

!!!NÁLEPKY!!! - Stránka 7 Prahakopieoz4

Dá se dát větší znak Bohemky přes Prahu, nějak pozměnit a upravi texty, dát je na jiné misto.. To vše by měla být otázka 10 minut..
punk
myslim ze to heslo "jenom smrt a bohemka jsou vsude" ma slavie ! nebo se pletu? ja myslim ze ne... smoke dope
Návrat nahoru Goto down
http://www.fc-bohemians.cz
Zzz

Zzz


Poeet p?íspivku : 105
odkud je : Rychlá Rota
Registration date : 05. 08. 06

!!!NÁLEPKY!!! - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!NÁLEPKY!!!   !!!NÁLEPKY!!! - Stránka 7 EmptyTue 18 Sep - 0:47

vladci Prahy?????
Návrat nahoru Goto down
http://www.bohemians-ultras.net
Anthony




Poeet p?íspivku : 12
Registration date : 17. 09. 07

!!!NÁLEPKY!!! - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!NÁLEPKY!!!   !!!NÁLEPKY!!! - Stránka 7 EmptyTue 18 Sep - 1:20

Jk rikam, dělal sem tohle dokonce v malování a házel tam co mě napadlo, přepsat to je otázka dvou minut, není problém pozměnit.. Jinak.. právě jsem dodělal toto.. Neim jk se vám to bude nebo nebude líbit, znovu je tu možnost nějaký text pozměnit, přidat větu či to či ono posunout o kousek tam či vymazat, ae tohle jsem stvořil, dyby se to prodávalo třeba, určitě by to bylo fajn ae naděje si nedělám, každopádně si ho možná nechám vyrobit.. pirat

!!!NÁLEPKY!!! - Stránka 7 Bohemians1905uv2

a druhá verze..

!!!NÁLEPKY!!! - Stránka 7 Bohemians1905xqu0
Návrat nahoru Goto down
Anthony




Poeet p?íspivku : 12
Registration date : 17. 09. 07

!!!NÁLEPKY!!! - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!NÁLEPKY!!!   !!!NÁLEPKY!!! - Stránka 7 EmptyTue 18 Sep - 1:22

Me osobně se víc líbí to druhý.. nápady na vylepšení házejte sem :-)
Návrat nahoru Goto down
pTRs

pTRs


Poeet p?íspivku : 104
Age : 33
odkud je : Vršovickej klokan ze Strašnic
Registration date : 10. 07. 07

!!!NÁLEPKY!!! - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!NÁLEPKY!!!   !!!NÁLEPKY!!! - Stránka 7 EmptyTue 18 Sep - 10:58

nádhera, pokud by to šlo tak zjisti kolik by stála ta druhá verze, bych do ní šel na 100%, ale jen pokud cena bude nějaká kolem 350,-
Fakt se ti to povedlo, a tu samolepku bych předělal tak že okolo té prahy bych dal něco ze zápasu, např. fanošky v kotly, a to Vládci prahy má sparta xD to bych taky vymazal, dal bych tam např. BOHEMKA U NÁS JE NEJLEPŠÍ,
Dále to logo bohemky bych dal bez bílého pozadí, pokud chces dej se ICQ a já to upravím a pošlu z5 :-)
Návrat nahoru Goto down
http://www.B1905-fans.wz.cz
volkovv
Admin
volkovv


Poeet p?íspivku : 131
Age : 73
odkud je : Praha
Registration date : 05. 08. 06

!!!NÁLEPKY!!! - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!NÁLEPKY!!!   !!!NÁLEPKY!!! - Stránka 7 EmptyTue 18 Sep - 11:33

rumcajs napsal:
Tak v jablonci sem měl poprvé možnost shlédnout nové samolepky a pro mě ablolutně nezajímavé,hnus.
Taky sem byl obdarován nálepkami od chlapců z Dvora a ty se mi velice zamlouvají,perfekní návrhy,parádní nálepky party Uznání do DKNL atmosphere
Nikdo nečekal že pro tebe budou zajímavé, takové se asi nikdy nepovedou.
Dvorácký sou pěkný, mám je doma už dýl.
Návrat nahoru Goto down
Anthony




Poeet p?íspivku : 12
Registration date : 17. 09. 07

!!!NÁLEPKY!!! - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!NÁLEPKY!!!   !!!NÁLEPKY!!! - Stránka 7 EmptyTue 18 Sep - 12:24

Jasný, tk ta samolepka byla bblbos, ae zkusím to předělat.. :) No a k tomu tričku, ta prvni verze je přeplácaná, tkže se spíš pojďmě bavit o tej druhý.. Mě se teda upřímně řečeno tky celkem líbí a tky bych si ho koupil, ae já sme jen řadovej fanda, žádnej člen ultras ani fan clubu, tkže vůbec neim, jestli si každej nechá udělat tkhle svoje, nebo s ejich nechá udělat víc, hodí se to do ultras shopu, jeslti o to bude zájem.. netuším, to ted záleží na vás.. :)
Návrat nahoru Goto down
Anthony




Poeet p?íspivku : 12
Registration date : 17. 09. 07

!!!NÁLEPKY!!! - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!NÁLEPKY!!!   !!!NÁLEPKY!!! - Stránka 7 EmptyTue 18 Sep - 13:14

Líbila by se? :)

!!!NÁLEPKY!!! - Stránka 7 19051kopiedn4

v2.

!!!NÁLEPKY!!! - Stránka 7 19052ah3

new.. :)

!!!NÁLEPKY!!! - Stránka 7 Bohemkanr8
Návrat nahoru Goto down
rumcajs

rumcajs


Poeet p?íspivku : 38
Registration date : 10. 08. 06

!!!NÁLEPKY!!! - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!NÁLEPKY!!!   !!!NÁLEPKY!!! - Stránka 7 EmptyTue 18 Sep - 17:21

volkovv napsal:
rumcajs napsal:
Tak v jablonci sem měl poprvé možnost shlédnout nové samolepky a pro mě ablolutně nezajímavé,hnus.
Taky sem byl obdarován nálepkami od chlapců z Dvora a ty se mi velice zamlouvají,perfekní návrhy,parádní nálepky party Uznání do DKNL atmosphere
Nikdo nečekal že pro tebe budou zajímavé, takové se asi nikdy nepovedou.
Dvorácký sou pěkný, mám je doma už dýl.

Ono kdyby na každý nebylo against něco tak by byli třeba i zajímavý pro mě,ale na to sere pes,stejně si to tam budete cpát furt,třeba v minulý sérii se mi líbili Hooligans bohemians a ta who is the boss,ty jsem vesele vylepoval všude kde to šlo.jo a ta legenda mezi fanoušky byla taky dobrá. Howgh
Návrat nahoru Goto down
volkovv
Admin
volkovv


Poeet p?íspivku : 131
Age : 73
odkud je : Praha
Registration date : 05. 08. 06

!!!NÁLEPKY!!! - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!NÁLEPKY!!!   !!!NÁLEPKY!!! - Stránka 7 EmptyTue 18 Sep - 17:28

K poslední sérii jsi se vyjadřoval na foru hooligans.cz a kromě několika negativních vět tam bylo taky pár zvracejících smajlíků.
Agains něco, je jen na jedné nálepce asi z osmi.
Návrat nahoru Goto down
rumcajs

rumcajs


Poeet p?íspivku : 38
Registration date : 10. 08. 06

!!!NÁLEPKY!!! - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!NÁLEPKY!!!   !!!NÁLEPKY!!! - Stránka 7 EmptyTue 18 Sep - 17:57

volkovv napsal:
K poslední sérii jsi se vyjadřoval na foru hooligans.cz a kromě několika negativních vět tam bylo taky pár zvracejících smajlíků.
Agains něco, je jen na jedné nálepce asi z osmi.

Koukal jsem na hooligans,bohužel už tam ta reakce neni,ale je to možný,byl jsem docela překvapen,že samolepka co vyhrála hlasování nešla ani do "užšího finále",o tom sem se i bavil s honyerem,takže mi je to už je jedno,a hlavně teda,taky ta tráva se mi tam vůbec nzamlouvá,ale je mi to už jedno,dokud nebude nálepka Hooligans,kde bude nějaký against,tak myslim,že už mě moc překvapit nemůže.
Co se týče nový série,tak jsem teda asi neviděl vše,viděl jsem ty co tam byli vylepený hlavně,tudíž dva druhy barflies(always antifascist),tu s tim černouškem (against něco) a pak tu stay rude a pak sem zaregistroval ještě nějakou kde je st.pauli a bohemka....... kdyby si sem hodil link na novou sérii,rád bych se podíval na ostatní,když jich je 8
Návrat nahoru Goto down
volkovv
Admin
volkovv


Poeet p?íspivku : 131
Age : 73
odkud je : Praha
Registration date : 05. 08. 06

!!!NÁLEPKY!!! - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!NÁLEPKY!!!   !!!NÁLEPKY!!! - Stránka 7 EmptyTue 18 Sep - 18:08

K pověstné samolepce číslo 8: Do užšího výběru se dostala, dál ne, ty pravidla byli jasný od začátku.
Antifascist tam je, nepřiřadil jsem si to k tomu against (tím se z ničeho nevymlouvám). Takže jsou to 2 z osmi, co je na slově barflies anti (co se týče té třetí o které mluvíš), co je na rude boys anti (týká se bohemians rudeboys)?
Na nálepkách hooligans nic anti nebude, to se bát nemusíš.
Odkaz na všechny nálepky nemám, okolo 8 jich bude určitě, žádný anti na jiný není.
Takže aby jsme to shrnuli, chuligány na nálepkách nikdo k nikomu nepřiřazuje, takže je ti to jedno, pak nevim proč se ktomu vyjadřuješ.
Pokud tě to přece jenom zajímá tak konstruktiví kritika je jenom vítána (proto je tady také tohle forum) a sám můžeš posílat návrhy do další kolekce, sám bych o nějákých věděl, nemaj nic anti, ani antifa,ani nic jinýho co se týče politiky ( pokud příjmu fakt že nebýt rasistou či nedejbože být proti tomu znamená se politicky profilovat) ale asi bych byl poslán v prdel právě lidmi jako seš ty.
Návrat nahoru Goto down
rumcajs

rumcajs


Poeet p?íspivku : 38
Registration date : 10. 08. 06

!!!NÁLEPKY!!! - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!NÁLEPKY!!!   !!!NÁLEPKY!!! - Stránka 7 EmptyTue 18 Sep - 18:19

volkovv napsal:
K pověstné samolepce číslo 8: Do užšího výběru se dostala, dál ne, ty pravidla byli jasný od začátku.
Antifascist tam je, nepřiřadil jsem si to k tomu against (tím se z ničeho nevymlouvám). Takže jsou to 2 z osmi, co je na slově barflies anti (co se týče té třetí o které mluvíš), co je na rude boys anti (týká se bohemians rudeboys)?
Na nálepkách hooligans nic anti nebude, to se bát nemusíš.
Odkaz na všechny nálepky nemám, okolo 8 jich bude určitě, žádný anti na jiný není.
Takže aby jsme to shrnuli, chuligány na nálepkách nikdo k nikomu nepřiřazuje, takže je ti to jedno, pak nevim proč se ktomu vyjadřuješ.
Pokud tě to přece jenom zajímá tak konstruktiví kritika je jenom vítána (proto je tady také tohle forum) a sám můžeš posílat návrhy do další kolekce, sám bych o nějákých věděl, nemaj nic anti, ani antifa,ani nic jinýho co se týče politiky ( pokud příjmu fakt že nebýt rasistou či nedejbože být proti tomu znamená se politicky profilovat) ale asi bych byl poslán v prdel právě lidmi jako seš ty.

Ty vole,to se nám to pěkně rozjíždí Laughing
-takže k těm dvoum barflies,návrhy byli totožný,jenom tvar samolepky byl jinej,počítám to jako dvě
-na rudeboys neni anti nic,mě stačí bohatě už jenom to st. pauli Laughing
-dále,vyjadřju se k tomu,protože rád lepim bohemácký v cizích městech či na cestách,ale žádné "politicky zaměřené" nálepky lepit nechci,minule jsem se myslim ideálně dohodl s honyerem a vzal jsem si jenom tři druhy samolepek,na kterejch nebylo žádný anti ani drogy Laughing a ty jsem rozšiřoval po světě Cool
-návrhy posílat nebudu,protože krom malování(které ovládám opravdu mizerně) neumim na počítači nic Laughing
-a kdyby byli bohemácké nálepky jak ty píšeš "nemaj nic anti, ani antifa,ani nic jinýho co se týče politiky" tak bych byl jedině rád,a rád bych si je koupil a šířil ....
Návrat nahoru Goto down
Rastamaniak

Rastamaniak


Poeet p?íspivku : 172
Age : 34
odkud je : Prague
Registration date : 02. 03. 07

!!!NÁLEPKY!!! - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!NÁLEPKY!!!   !!!NÁLEPKY!!! - Stránka 7 EmptyTue 18 Sep - 19:07

me osobne zadny nalepky s travou (jiny drogy nikdy!) nevadej...stejne jako mi nevadej zadny anti a barflies se st.pauli takze jen tak dal hosi punk smoke dope
Návrat nahoru Goto down
http://www.fc-bohemians.cz
pTRs

pTRs


Poeet p?íspivku : 104
Age : 33
odkud je : Vršovickej klokan ze Strašnic
Registration date : 10. 07. 07

!!!NÁLEPKY!!! - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!NÁLEPKY!!!   !!!NÁLEPKY!!! - Stránka 7 EmptyWed 19 Sep - 10:00

TAK CO TOHLE ?? DĚLAL JSEM TO PŘED ZAČÁTKEM SEZONY A NIKDO MI NEODPOVÍDAL, TAK JSEM TO SEM DAL ZNOVU

!!!NÁLEPKY!!! - Stránka 7 Stick6rt0
Návrat nahoru Goto down
http://www.B1905-fans.wz.cz
volkovv
Admin
volkovv


Poeet p?íspivku : 131
Age : 73
odkud je : Praha
Registration date : 05. 08. 06

!!!NÁLEPKY!!! - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!NÁLEPKY!!!   !!!NÁLEPKY!!! - Stránka 7 EmptyWed 19 Sep - 11:09

Dobrý, tak už jsme vládci Prahy a lidi se před náma schovávaj, co příjde příště? Laughing

Rumcajs: OK
Návrat nahoru Goto down
pTRs

pTRs


Poeet p?íspivku : 104
Age : 33
odkud je : Vršovickej klokan ze Strašnic
Registration date : 10. 07. 07

!!!NÁLEPKY!!! - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!NÁLEPKY!!!   !!!NÁLEPKY!!! - Stránka 7 EmptyWed 19 Sep - 11:47

volkovv napsal:
Dobrý, tak už jsme vládci Prahy a lidi se před náma schovávaj, co příjde příště? Laughing

Rumcajs: OK

Jak vládci prahy ?? to jsem tam nepsal, jsem tam dal jen
"Před námi se neschováte ani v pekle"
ale Jsme vládci Prahy tak neni !!
ale ja jsem se ptal co na to rikate, jestly to pujde do nejakeho dalsiho vyberu
Návrat nahoru Goto down
http://www.B1905-fans.wz.cz
volkovv
Admin
volkovv


Poeet p?íspivku : 131
Age : 73
odkud je : Praha
Registration date : 05. 08. 06

!!!NÁLEPKY!!! - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!NÁLEPKY!!!   !!!NÁLEPKY!!! - Stránka 7 EmptyWed 19 Sep - 12:34

micro1990 napsal:
volkovv napsal:
Dobrý, tak už jsme vládci Prahy a lidi se před náma schovávaj, co příjde příště? Laughing

Rumcajs: OK

Jak vládci prahy ?? to jsem tam nepsal, jsem tam dal jen
"Před námi se neschováte ani v pekle"
ale Jsme vládci Prahy tak neni !!
ale ja jsem se ptal co na to rikate, jestly to pujde do nejakeho dalsiho vyberu

To posílal někdo před tebou, nikam to asi zatim nepůjde, pančto se teď nic nevybírá.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





!!!NÁLEPKY!!! - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!NÁLEPKY!!!   !!!NÁLEPKY!!! - Stránka 7 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
!!!NÁLEPKY!!!
Návrat nahoru 
Strana 7 z 17Jdi na stránku : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 12 ... 17  Next
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
BOHEMIANS ULTRAS :: CHOREO-
Přejdi na: