BOHEMIANS ULTRAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BOHEMIANS ULTRAS

FORUM PRO DISKUSI O BOHEMCE!!NE O POLITICE!!
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 UNDER A GREEN SKY WE SHALL ARISE...GATE 13 PANATHINAIKOS

Goto down 
+6
Barrymore
mobster
Korfista
omonoia kypr
rude_worker
GATE 13 CZECH REPUBLIC
10 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
GATE 13 CZECH REPUBLIC

GATE 13 CZECH REPUBLIC


Poeet p?íspivku : 19
Registration date : 10. 01. 07

UNDER A GREEN SKY WE SHALL ARISE...GATE 13 PANATHINAIKOS Empty
PříspěvekPředmět: UNDER A GREEN SKY WE SHALL ARISE...GATE 13 PANATHINAIKOS   UNDER A GREEN SKY WE SHALL ARISE...GATE 13 PANATHINAIKOS EmptyWed 10 Jan - 1:12

AHOJ ULTRAS BOHEMIANS...!!!!!!!!!!!!!!!!

I LIKE YOUR CHOREO AND EVERYTHING...I WANT TO COME TO SEE BOHEMIAN SOON, AND BUY SOME OF YOUR MATERIALS..!!!

HERE ARE SOME OF OUR CHOREO...TAKE A LOOK Twisted Evil http://www.ultrasathens.com/list.php?c=otherp

HOPE TO SEE YOU SOON...
Návrat nahoru Goto down
rude_worker




Poeet p?íspivku : 131
odkud je : Maratice ultras -E.E.F.
Registration date : 15. 08. 06

UNDER A GREEN SKY WE SHALL ARISE...GATE 13 PANATHINAIKOS Empty
PříspěvekPředmět: Re: UNDER A GREEN SKY WE SHALL ARISE...GATE 13 PANATHINAIKOS   UNDER A GREEN SKY WE SHALL ARISE...GATE 13 PANATHINAIKOS EmptyWed 10 Jan - 9:36

Nice.... party
Návrat nahoru Goto down
GATE 13 CZECH REPUBLIC

GATE 13 CZECH REPUBLIC


Poeet p?íspivku : 19
Registration date : 10. 01. 07

UNDER A GREEN SKY WE SHALL ARISE...GATE 13 PANATHINAIKOS Empty
PříspěvekPředmět: Re: UNDER A GREEN SKY WE SHALL ARISE...GATE 13 PANATHINAIKOS   UNDER A GREEN SKY WE SHALL ARISE...GATE 13 PANATHINAIKOS EmptyWed 10 Jan - 12:53

Jestli chcete odpovidat v čestině to neni problem... Cool smoke dope


Naposledy upravil dne Wed 10 Jan - 19:27, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
omonoia kypr

omonoia kypr


Poeet p?íspivku : 9
Age : 38
odkud je : Kypr- Praha
Registration date : 09. 01. 07

UNDER A GREEN SKY WE SHALL ARISE...GATE 13 PANATHINAIKOS Empty
PříspěvekPředmět: Re: UNDER A GREEN SKY WE SHALL ARISE...GATE 13 PANATHINAIKOS   UNDER A GREEN SKY WE SHALL ARISE...GATE 13 PANATHINAIKOS EmptyWed 10 Jan - 16:52

hello to green brothers from athens..
i am fan of OMONOIA NICOSIA...I know that today u have a dificult game with KALAMARIA and i want to wish u good luck!
fuck olimpiakos
Návrat nahoru Goto down
Korfista

Korfista


Poeet p?íspivku : 2
odkud je : Praha
Registration date : 06. 04. 07

UNDER A GREEN SKY WE SHALL ARISE...GATE 13 PANATHINAIKOS Empty
PříspěvekPředmět: AO Kerkyra   UNDER A GREEN SKY WE SHALL ARISE...GATE 13 PANATHINAIKOS EmptyFri 6 Apr - 13:32

omonoia kypr napsal:
hello to green brothers from athens..
i am fan of OMONOIA NICOSIA...I know that today u have a dificult game with KALAMARIA and i want to wish u good luck!
fuck olimpiakos

OPA,OPA AO KEPKYRA! smoke dope party
Návrat nahoru Goto down
GATE 13 CZECH REPUBLIC

GATE 13 CZECH REPUBLIC


Poeet p?íspivku : 19
Registration date : 10. 01. 07

UNDER A GREEN SKY WE SHALL ARISE...GATE 13 PANATHINAIKOS Empty
PříspěvekPředmět: Re: UNDER A GREEN SKY WE SHALL ARISE...GATE 13 PANATHINAIKOS   UNDER A GREEN SKY WE SHALL ARISE...GATE 13 PANATHINAIKOS EmptyMon 25 Jun - 22:55

TO JE PRO VASE POCITACI...BACKROUND NA LCD
UNDER A GREEN SKY WE SHALL ARISE...GATE 13 PANATHINAIKOS Panathinaikosbohemkali6
Návrat nahoru Goto down
mobster

mobster


Poeet p?íspivku : 357
odkud je : NOTORITOS
Registration date : 19. 01. 07

UNDER A GREEN SKY WE SHALL ARISE...GATE 13 PANATHINAIKOS Empty
PříspěvekPředmět: Re: UNDER A GREEN SKY WE SHALL ARISE...GATE 13 PANATHINAIKOS   UNDER A GREEN SKY WE SHALL ARISE...GATE 13 PANATHINAIKOS EmptyTue 26 Jun - 13:35

dobre. jen to logo bohemians.. stare
Návrat nahoru Goto down
GATE 13 CZECH REPUBLIC

GATE 13 CZECH REPUBLIC


Poeet p?íspivku : 19
Registration date : 10. 01. 07

UNDER A GREEN SKY WE SHALL ARISE...GATE 13 PANATHINAIKOS Empty
PříspěvekPředmět: Re: UNDER A GREEN SKY WE SHALL ARISE...GATE 13 PANATHINAIKOS   UNDER A GREEN SKY WE SHALL ARISE...GATE 13 PANATHINAIKOS EmptyTue 26 Jun - 16:38

jsem hledal na internetu a jenom to bylo tak velky....myslim ze udelat pristi rok vlajku takova a to myt semnou kdyz pridu na stadionu...tak mozna budu potrebovat pomoct...domluvime na to jestli chcete...
Návrat nahoru Goto down
Barrymore

Barrymore


Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 30. 06. 07

UNDER A GREEN SKY WE SHALL ARISE...GATE 13 PANATHINAIKOS Empty
PříspěvekPředmět: Re: UNDER A GREEN SKY WE SHALL ARISE...GATE 13 PANATHINAIKOS   UNDER A GREEN SKY WE SHALL ARISE...GATE 13 PANATHINAIKOS EmptySat 30 Jun - 2:23

GATE 13 CZECH REPUBLIC napsal:
jsem hledal na internetu a jenom to bylo tak velky....myslim ze udelat pristi rok vlajku takova a to myt semnou kdyz pridu na stadionu...tak mozna budu potrebovat pomoct...domluvime na to jestli chcete...



vlajka dobrá ale znak je trochu starší

http://www.fc-bohemians.cz/zabava/down.aspx

mas tam nové logo v křivkách EPS Cool
Návrat nahoru Goto down
mobster

mobster


Poeet p?íspivku : 357
odkud je : NOTORITOS
Registration date : 19. 01. 07

UNDER A GREEN SKY WE SHALL ARISE...GATE 13 PANATHINAIKOS Empty
PříspěvekPředmět: Re: UNDER A GREEN SKY WE SHALL ARISE...GATE 13 PANATHINAIKOS   UNDER A GREEN SKY WE SHALL ARISE...GATE 13 PANATHINAIKOS EmptyFri 17 Aug - 21:12

GATE 13 CZECH REPUBLIC: takhle je to lepší :)
UNDER A GREEN SKY WE SHALL ARISE...GATE 13 PANATHINAIKOS Paobohlb4
Návrat nahoru Goto down
GATE 13 CZECH REPUBLIC

GATE 13 CZECH REPUBLIC


Poeet p?íspivku : 19
Registration date : 10. 01. 07

UNDER A GREEN SKY WE SHALL ARISE...GATE 13 PANATHINAIKOS Empty
PříspěvekPředmět: Re: UNDER A GREEN SKY WE SHALL ARISE...GATE 13 PANATHINAIKOS   UNDER A GREEN SKY WE SHALL ARISE...GATE 13 PANATHINAIKOS EmptyMon 20 Aug - 13:32

R-E-S-P-E-K-T-U-J-U

Tak jeste nevim jestli vy tady mate rad PANATHINAIKOS jako ja BOHEMIANS...ale ja fakt chci seznamit nekdo ze ma rad PANATHINAIKOS a muzeme delat vlajku.....cekam!!!!
Návrat nahoru Goto down
mobster

mobster


Poeet p?íspivku : 357
odkud je : NOTORITOS
Registration date : 19. 01. 07

UNDER A GREEN SKY WE SHALL ARISE...GATE 13 PANATHINAIKOS Empty
PříspěvekPředmět: Re: UNDER A GREEN SKY WE SHALL ARISE...GATE 13 PANATHINAIKOS   UNDER A GREEN SKY WE SHALL ARISE...GATE 13 PANATHINAIKOS EmptyMon 20 Aug - 15:15

GATE 13 CZECH REPUBLIC napsal:
R-E-S-P-E-K-T-U-J-U

Tak jeste nevim jestli vy tady mate rad PANATHINAIKOS jako ja BOHEMIANS...ale ja fakt chci seznamit nekdo ze ma rad PANATHINAIKOS a muzeme delat vlajku.....cekam!!!!

já mam pao rád. a společnou vlajku? já bych bych byl určitě pro! ;)
party
Návrat nahoru Goto down
GATE 13 CZECH REPUBLIC

GATE 13 CZECH REPUBLIC


Poeet p?íspivku : 19
Registration date : 10. 01. 07

UNDER A GREEN SKY WE SHALL ARISE...GATE 13 PANATHINAIKOS Empty
PříspěvekPředmět: Re: UNDER A GREEN SKY WE SHALL ARISE...GATE 13 PANATHINAIKOS   UNDER A GREEN SKY WE SHALL ARISE...GATE 13 PANATHINAIKOS EmptyMon 20 Aug - 17:55

mobster napsal:
GATE 13 CZECH REPUBLIC napsal:
R-E-S-P-E-K-T-U-J-U

Tak jeste nevim jestli vy tady mate rad PANATHINAIKOS jako ja BOHEMIANS...ale ja fakt chci seznamit nekdo ze ma rad PANATHINAIKOS a muzeme delat vlajku.....cekam!!!!

já mam pao rád. a společnou vlajku? já bych bych byl určitě pro! ;)
party
Proc ne? smoke dope ted nemam cas za mesic budu mit tak jestli chcete domluvime na to....myslim ze neni těžký to udelat na vlajku...jako to mame na pocitace ted...co ty myslis??
Návrat nahoru Goto down
rumcajs

rumcajs


Poeet p?íspivku : 38
Registration date : 10. 08. 06

UNDER A GREEN SKY WE SHALL ARISE...GATE 13 PANATHINAIKOS Empty
PříspěvekPředmět: Re: UNDER A GREEN SKY WE SHALL ARISE...GATE 13 PANATHINAIKOS   UNDER A GREEN SKY WE SHALL ARISE...GATE 13 PANATHINAIKOS EmptyMon 20 Aug - 21:19

GATE 13 CZECH REPUBLIC napsal:
R-E-S-P-E-K-T-U-J-U

Tak jeste nevim jestli vy tady mate rad PANATHINAIKOS jako ja BOHEMIANS...ale ja fakt chci seznamit nekdo ze ma rad PANATHINAIKOS a muzeme delat vlajku.....cekam!!!!

proč dělat společnou vlajku když ty dva kluby i fanoušci nemaj nic společnýho, já mam taky rád dinamo záhřeb a na vlajku to cpát nbudu scratch
Návrat nahoru Goto down
mobster

mobster


Poeet p?íspivku : 357
odkud je : NOTORITOS
Registration date : 19. 01. 07

UNDER A GREEN SKY WE SHALL ARISE...GATE 13 PANATHINAIKOS Empty
PříspěvekPředmět: Re: UNDER A GREEN SKY WE SHALL ARISE...GATE 13 PANATHINAIKOS   UNDER A GREEN SKY WE SHALL ARISE...GATE 13 PANATHINAIKOS EmptyMon 20 Aug - 21:43

GATE 13 CZECH REPUBLIC napsal:
mobster napsal:
GATE 13 CZECH REPUBLIC napsal:
R-E-S-P-E-K-T-U-J-U

Tak jeste nevim jestli vy tady mate rad PANATHINAIKOS jako ja BOHEMIANS...ale ja fakt chci seznamit nekdo ze ma rad PANATHINAIKOS a muzeme delat vlajku.....cekam!!!!

já mam pao rád. a společnou vlajku? já bych bych byl určitě pro! ;)
party
Proc ne? smoke dope ted nemam cas za mesic budu mit tak jestli chcete domluvime na to....myslim ze neni těžký to udelat na vlajku...jako to mame na pocitace ted...co ty myslis??

udělám návrh..
Návrat nahoru Goto down
GATE 13 CZECH REPUBLIC

GATE 13 CZECH REPUBLIC


Poeet p?íspivku : 19
Registration date : 10. 01. 07

UNDER A GREEN SKY WE SHALL ARISE...GATE 13 PANATHINAIKOS Empty
PříspěvekPředmět: Re: UNDER A GREEN SKY WE SHALL ARISE...GATE 13 PANATHINAIKOS   UNDER A GREEN SKY WE SHALL ARISE...GATE 13 PANATHINAIKOS EmptyTue 21 Aug - 7:47

super...!!!kdyz to budes kouncit jestli chces poslu mi to!!!
Návrat nahoru Goto down
mobster

mobster


Poeet p?íspivku : 357
odkud je : NOTORITOS
Registration date : 19. 01. 07

UNDER A GREEN SKY WE SHALL ARISE...GATE 13 PANATHINAIKOS Empty
PříspěvekPředmět: Re: UNDER A GREEN SKY WE SHALL ARISE...GATE 13 PANATHINAIKOS   UNDER A GREEN SKY WE SHALL ARISE...GATE 13 PANATHINAIKOS EmptyTue 21 Aug - 13:23

GATE 13 CZECH REPUBLIC napsal:
super...!!!kdyz to budes kouncit jestli chces poslu mi to!!!
ok... udělám něco jako jsem teď udělal ;)
Návrat nahoru Goto down
GATE 13 CZECH REPUBLIC

GATE 13 CZECH REPUBLIC


Poeet p?íspivku : 19
Registration date : 10. 01. 07

UNDER A GREEN SKY WE SHALL ARISE...GATE 13 PANATHINAIKOS Empty
PříspěvekPředmět: Re: UNDER A GREEN SKY WE SHALL ARISE...GATE 13 PANATHINAIKOS   UNDER A GREEN SKY WE SHALL ARISE...GATE 13 PANATHINAIKOS EmptyTue 21 Aug - 19:33

rumcajs napsal:
GATE 13 CZECH REPUBLIC napsal:
R-E-S-P-E-K-T-U-J-U

Tak jeste nevim jestli vy tady mate rad PANATHINAIKOS jako ja BOHEMIANS...ale ja fakt chci seznamit nekdo ze ma rad PANATHINAIKOS a muzeme delat vlajku.....cekam!!!!

proč dělat společnou vlajku když ty dva kluby i fanoušci nemaj nic společnýho, já mam taky rád dinamo záhřeb a na vlajku to cpát nbudu scratch

TO JE MOJE NAPAD,JSEM ZEPTAL.NEREKL JSEM ZE BUDU DELAT SAM....JESTLI VIDIS DOLU JA MAM VLAJKU CZECH REPUBLIC-GATE 13...
CHCI TO UDELAT PROTOZE ZIJU TADY A BOHEMIANS JSOU BLIZKO PRO ME DO PANATHINAIKOS...(CELTICS MAME RADI TAKE,S.R.F.C. JSME BRATRI FANS....)A HODNE FANS TADY MAJI RADI PANATHINAIKOS...TAK JESTLI NEKDO MA RAD,NEBO NEMA RAD TAK TO CHAPU....NE REKL JSEM BIT BRATRI(ULTRAS BOHEMIANS-GATE 13) A PROTO JSEM DELAL PANATHINAIKOS 1908-BOHEMIANS 1905........
Návrat nahoru Goto down
mário

mário


Poeet p?íspivku : 23
odkud je : Dvůr Králové nad Labem
Registration date : 18. 08. 06

UNDER A GREEN SKY WE SHALL ARISE...GATE 13 PANATHINAIKOS Empty
PříspěvekPředmět: Re: UNDER A GREEN SKY WE SHALL ARISE...GATE 13 PANATHINAIKOS   UNDER A GREEN SKY WE SHALL ARISE...GATE 13 PANATHINAIKOS EmptyWed 22 Aug - 19:55

Spolecná vlajka s Panathinaikosem??Aby nám pak rekové nezatopili cyclops . I kdyz já osobne bych to bral, protoze Pao sleduji a navíc mám pul rodiny z Athén cheers
DKnL Bohemians Fans
Návrat nahoru Goto down
mobster

mobster


Poeet p?íspivku : 357
odkud je : NOTORITOS
Registration date : 19. 01. 07

UNDER A GREEN SKY WE SHALL ARISE...GATE 13 PANATHINAIKOS Empty
PříspěvekPředmět: Re: UNDER A GREEN SKY WE SHALL ARISE...GATE 13 PANATHINAIKOS   UNDER A GREEN SKY WE SHALL ARISE...GATE 13 PANATHINAIKOS EmptyWed 22 Aug - 22:26

GATE 13 CZECH REPUBLIC: mohli bychom se tedy nějak domluvit. máš nějaký kontak? e-mail, icq nebo něco podobného?
Návrat nahoru Goto down
GATE 13 CZECH REPUBLIC

GATE 13 CZECH REPUBLIC


Poeet p?íspivku : 19
Registration date : 10. 01. 07

UNDER A GREEN SKY WE SHALL ARISE...GATE 13 PANATHINAIKOS Empty
PříspěvekPředmět: Re: UNDER A GREEN SKY WE SHALL ARISE...GATE 13 PANATHINAIKOS   UNDER A GREEN SKY WE SHALL ARISE...GATE 13 PANATHINAIKOS EmptyWed 5 Sep - 2:29

wallpaper PANATHINAIKOS-CZECH REPUBLIC
UNDER A GREEN SKY WE SHALL ARISE...GATE 13 PANATHINAIKOS Wallpaperpraga13wf9
Návrat nahoru Goto down
mobster

mobster


Poeet p?íspivku : 357
odkud je : NOTORITOS
Registration date : 19. 01. 07

UNDER A GREEN SKY WE SHALL ARISE...GATE 13 PANATHINAIKOS Empty
PříspěvekPředmět: Re: UNDER A GREEN SKY WE SHALL ARISE...GATE 13 PANATHINAIKOS   UNDER A GREEN SKY WE SHALL ARISE...GATE 13 PANATHINAIKOS EmptyWed 5 Sep - 15:43

dobre! povedene party
Návrat nahoru Goto down
mobster

mobster


Poeet p?íspivku : 357
odkud je : NOTORITOS
Registration date : 19. 01. 07

UNDER A GREEN SKY WE SHALL ARISE...GATE 13 PANATHINAIKOS Empty
PříspěvekPředmět: Re: UNDER A GREEN SKY WE SHALL ARISE...GATE 13 PANATHINAIKOS   UNDER A GREEN SKY WE SHALL ARISE...GATE 13 PANATHINAIKOS EmptyFri 5 Oct - 16:13

PAO!! doufam za panathinaikos dostane sparta!! to bude kotel!! PAO & BOHEMKA!
Návrat nahoru Goto down
Marco

Marco


Poeet p?íspivku : 25
Registration date : 02. 03. 07

UNDER A GREEN SKY WE SHALL ARISE...GATE 13 PANATHINAIKOS Empty
PříspěvekPředmět: Re: UNDER A GREEN SKY WE SHALL ARISE...GATE 13 PANATHINAIKOS   UNDER A GREEN SKY WE SHALL ARISE...GATE 13 PANATHINAIKOS EmptyFri 5 Oct - 18:41

mobster napsal:
PAO!! doufam za panathinaikos dostane sparta!! to bude kotel!! PAO & BOHEMKA!
To souhlas! Ikdyž nejvíc jsem si přál Sampdorii, ta ale vypadla. Sad

Jinak z hlediska kvality fanoušků je tam hodně zajímavých týmů. Snad dostanou někoho z nich.
Návrat nahoru Goto down
djambro

djambro


Poeet p?íspivku : 60
Registration date : 04. 08. 06

UNDER A GREEN SKY WE SHALL ARISE...GATE 13 PANATHINAIKOS Empty
PříspěvekPředmět: Re: UNDER A GREEN SKY WE SHALL ARISE...GATE 13 PANATHINAIKOS   UNDER A GREEN SKY WE SHALL ARISE...GATE 13 PANATHINAIKOS EmptySat 6 Oct - 23:55

sokrates napsal:
mobster napsal:
PAO!! doufam za panathinaikos dostane sparta!! to bude kotel!! PAO & BOHEMKA!
To souhlas! Ikdyž nejvíc jsem si přál Sampdorii, ta ale vypadla. Sad

Jinak z hlediska kvality fanoušků je tam hodně zajímavých týmů. Snad dostanou někoho z nich.
DINAMO/ZVEZDU chci na Letnou smoke dope
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





UNDER A GREEN SKY WE SHALL ARISE...GATE 13 PANATHINAIKOS Empty
PříspěvekPředmět: Re: UNDER A GREEN SKY WE SHALL ARISE...GATE 13 PANATHINAIKOS   UNDER A GREEN SKY WE SHALL ARISE...GATE 13 PANATHINAIKOS Empty

Návrat nahoru Goto down
 
UNDER A GREEN SKY WE SHALL ARISE...GATE 13 PANATHINAIKOS
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
BOHEMIANS ULTRAS :: FOTBAL-
Přejdi na: