BOHEMIANS ULTRAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BOHEMIANS ULTRAS

FORUM PRO DISKUSI O BOHEMCE!!NE O POLITICE!!
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 BOHEMKA - viktoria žižkov

Goto down 
+8
Zzz
GATE 13 CZECH REPUBLIC
mário
djambro
bohemak
plysak
Jericho
mobster
12 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
mobster

mobster


Poeet p?íspivku : 357
odkud je : NOTORITOS
Registration date : 19. 01. 07

BOHEMKA - viktoria žižkov Empty
PříspěvekPředmět: BOHEMKA - viktoria žižkov   BOHEMKA - viktoria žižkov EmptySun 17 Jun - 11:38

sakra, byla to ale skvělá akce!
btw. fotky z chorea jsou? měli by být protože včera to bylo prostě super! //až na ty hasiče :))
Návrat nahoru Goto down
Jericho
Admin
Jericho


Poeet p?íspivku : 250
Age : 106
odkud je : Ultras Bohemians
Registration date : 08. 08. 06

BOHEMKA - viktoria žižkov Empty
PříspěvekPředmět: Re: BOHEMKA - viktoria žižkov   BOHEMKA - viktoria žižkov EmptyTue 19 Jun - 15:22

BOHEMKA - viktoria žižkov T_FCBPvsFKVZ0m_7bc742a

BOHEMKA - viktoria žižkov T_FCBPvsFKVZ0m_af26044

Argentýna:
BOHEMKA - viktoria žižkov T_FCBPvsFKVZ0m_7ab8fb5

Ultras Žižkov:
BOHEMKA - viktoria žižkov T_FCBPvsFKVZ0m_d8da91c

BOHEMKA - viktoria žižkov T_FCBPvsFKVZ0m_c398b33

BOHEMKA - viktoria žižkov T_FCBPvsFKVZ0m_d59a83f

BOHEMKA - viktoria žižkov T_FCBPvsFKVZ0m_c3e703c
Návrat nahoru Goto down
http://www.bohemians-ultras.net
mobster

mobster


Poeet p?íspivku : 357
odkud je : NOTORITOS
Registration date : 19. 01. 07

BOHEMKA - viktoria žižkov Empty
PříspěvekPředmět: Re: BOHEMKA - viktoria žižkov   BOHEMKA - viktoria žižkov EmptyTue 19 Jun - 15:44

jericho: atmosphere atmosphere atmosphere
vyborne ;)
Návrat nahoru Goto down
plysak

plysak


Poeet p?íspivku : 110
Registration date : 04. 08. 06

BOHEMKA - viktoria žižkov Empty
PříspěvekPředmět: Re: BOHEMKA - viktoria žižkov   BOHEMKA - viktoria žižkov EmptyTue 19 Jun - 16:14

Musim rict,ze se mi prezentace Viktorky docela libila
Návrat nahoru Goto down
mobster

mobster


Poeet p?íspivku : 357
odkud je : NOTORITOS
Registration date : 19. 01. 07

BOHEMKA - viktoria žižkov Empty
PříspěvekPředmět: Re: BOHEMKA - viktoria žižkov   BOHEMKA - viktoria žižkov EmptyTue 19 Jun - 16:44

me se vic libila nase :)
Návrat nahoru Goto down
bohemak




Poeet p?íspivku : 29
odkud je : z Vršovic
Registration date : 28. 08. 06

BOHEMKA - viktoria žižkov Empty
PříspěvekPředmět: Re: BOHEMKA - viktoria žižkov   BOHEMKA - viktoria žižkov EmptyWed 20 Jun - 13:07

no jasne,nase byla nejlepsi!!!! a ma nekdo nejake jine este dalsi fotky??ja fotil, ale fotky se mi nejak vymazaly flames tak mi je kdyztak prosim poslete na mail B.1905@seznam.cz
tak díky předem za fotky cheers
Návrat nahoru Goto down
http://www.bohemians-ultras.blog.cz
bohemak




Poeet p?íspivku : 29
odkud je : z Vršovic
Registration date : 28. 08. 06

BOHEMKA - viktoria žižkov Empty
PříspěvekPředmět: Re: BOHEMKA - viktoria žižkov   BOHEMKA - viktoria žižkov EmptyWed 20 Jun - 13:14

JO mohl bych pokud chcete na novou sezonu dodavat fotky a clanky na bohemians-ultras.net?
Návrat nahoru Goto down
http://www.bohemians-ultras.blog.cz
djambro

djambro


Poeet p?íspivku : 60
Registration date : 04. 08. 06

BOHEMKA - viktoria žižkov Empty
PříspěvekPředmět: Re: BOHEMKA - viktoria žižkov   BOHEMKA - viktoria žižkov EmptyThu 21 Jun - 11:53

V sobo jsem potkal synatora nejmenovaneho plejera Siskova (mimochodem hraval i za nasi mladez) Kdyz vyhrajem my, jde dohola/naopak. Abych "samponakovi" ukazal, ze jsme frajeri, tak misto vlasu musel polibit nasi vlajku :-)
http://img30.picoodle.com/img/img30/8/6/21/f_2006071910m_be53c11.jpg
Návrat nahoru Goto down
plysak

plysak


Poeet p?íspivku : 110
Registration date : 04. 08. 06

BOHEMKA - viktoria žižkov Empty
PříspěvekPředmět: Re: BOHEMKA - viktoria žižkov   BOHEMKA - viktoria žižkov EmptyThu 21 Jun - 14:29

djambro napsal:
V sobo jsem potkal synatora nejmenovaneho plejera Siskova (mimochodem hraval i za nasi mladez) Kdyz vyhrajem my, jde dohola/naopak. Abych "samponakovi" ukazal, ze jsme frajeri, tak misto vlasu musel polibit nasi vlajku :-)
http://img30.picoodle.com/img/img30/8/6/21/f_2006071910m_be53c11.jpg
"Polib vlajku,studente" Laughing
Návrat nahoru Goto down
mário

mário


Poeet p?íspivku : 23
odkud je : Dvůr Králové nad Labem
Registration date : 18. 08. 06

BOHEMKA - viktoria žižkov Empty
PříspěvekPředmět: Re: BOHEMKA - viktoria žižkov   BOHEMKA - viktoria žižkov EmptyThu 21 Jun - 15:55

Sem nemuze vkládat fotky kazdý???
DKnL
Návrat nahoru Goto down
GATE 13 CZECH REPUBLIC

GATE 13 CZECH REPUBLIC


Poeet p?íspivku : 19
Registration date : 10. 01. 07

BOHEMKA - viktoria žižkov Empty
PříspěvekPředmět: Re: BOHEMKA - viktoria žižkov   BOHEMKA - viktoria žižkov EmptyMon 25 Jun - 22:35

BOHEMKA - viktoria žižkov Img006mz2.th
Tady mate fotku z mobilu
TO BYLO PRO ME PRVNI HRA NA STADIUM....
Návrat nahoru Goto down
mário

mário


Poeet p?íspivku : 23
odkud je : Dvůr Králové nad Labem
Registration date : 18. 08. 06

BOHEMKA - viktoria žižkov Empty
PříspěvekPředmět: fotky   BOHEMKA - viktoria žižkov EmptyTue 3 Jul - 17:20

BOHEMKA - viktoria žižkov T_choreom_85d42b5
BOHEMKA - viktoria žižkov T_Dmovnice2m_674d996
BOHEMKA - viktoria žižkov T_Dmovnice5m_647e5f7
BOHEMKA - viktoria žižkov T_Ndheram_6a2770f
BOHEMKA - viktoria žižkov T_Tribuna2m_0c1b3ba
BOHEMKA - viktoria žižkov T_Oslavy3m_1e4127a

Everchlast DKnL
Návrat nahoru Goto down
Zzz

Zzz


Poeet p?íspivku : 105
odkud je : Rychlá Rota
Registration date : 05. 08. 06

BOHEMKA - viktoria žižkov Empty
PříspěvekPředmět: Re: BOHEMKA - viktoria žižkov   BOHEMKA - viktoria žižkov EmptyWed 4 Jul - 1:22

v kotli mi ani neprislo,ze jsme tema barevnejma dymama takhle zatopili na hristi.... flames Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://www.bohemians-ultras.net
mário

mário


Poeet p?íspivku : 23
odkud je : Dvůr Králové nad Labem
Registration date : 18. 08. 06

BOHEMKA - viktoria žižkov Empty
PříspěvekPředmět: Re: BOHEMKA - viktoria žižkov   BOHEMKA - viktoria žižkov EmptyFri 6 Jul - 10:04

Jo, byla to nádhera se vším všudy. Dost mě ta situace pobavila, myslím, že v té době jsme měli míč na kopačkách někde na polovině, vápno bylo již pod mrakem a chlapíci pod námi začali skandovat – Střílej střílej , k té situaci to sedělo jako na míru.DKnL Bohemians Fans party
Návrat nahoru Goto down
Zzz

Zzz


Poeet p?íspivku : 105
odkud je : Rychlá Rota
Registration date : 05. 08. 06

BOHEMKA - viktoria žižkov Empty
PříspěvekPředmět: Re: BOHEMKA - viktoria žižkov   BOHEMKA - viktoria žižkov EmptySun 26 Aug - 2:24

http://uk.youtube.com/watch?v=dkFilXGgWKk&mode=related&search= atmosphere
Návrat nahoru Goto down
http://www.bohemians-ultras.net
Marco

Marco


Poeet p?íspivku : 25
Registration date : 02. 03. 07

BOHEMKA - viktoria žižkov Empty
PříspěvekPředmět: Re: BOHEMKA - viktoria žižkov   BOHEMKA - viktoria žižkov EmptyWed 5 Sep - 12:59

Ahoj, přiznám se, že jsem nepochopil ta "rodiná pouta" v podání kotlíku Žižkova. Co tim jako chtěli říct?

Jinak mrzí mě, že jsem na tribuně ani jednou nezaslech ten nový chorál od Calveras, přitom na VD byla zmíňka o tom, že budou texty. Tak snad v Jablonci, já se ho teda rozhodně naučim.
Návrat nahoru Goto down
mobster

mobster


Poeet p?íspivku : 357
odkud je : NOTORITOS
Registration date : 19. 01. 07

BOHEMKA - viktoria žižkov Empty
PříspěvekPředmět: Re: BOHEMKA - viktoria žižkov   BOHEMKA - viktoria žižkov EmptyWed 5 Sep - 15:45

sokrates napsal:
Ahoj, přiznám se, že jsem nepochopil ta "rodiná pouta" v podání kotlíku Žižkova. Co tim jako chtěli říct?

Jinak mrzí mě, že jsem na tribuně ani jednou nezaslech ten nový chorál od Calveras, přitom na VD byla zmíňka o tom, že budou texty. Tak snad v Jablonci, já se ho teda rozhodně naučim.

za to urcite muze holas.. ten uz se na to parkrat vysral s tim ze "to nikdo neumi a ze to zkusi" nikdy nic nezkusil...

jinak jakejch choral??
Návrat nahoru Goto down
Marco

Marco


Poeet p?íspivku : 25
Registration date : 02. 03. 07

BOHEMKA - viktoria žižkov Empty
PříspěvekPředmět: Re: BOHEMKA - viktoria žižkov   BOHEMKA - viktoria žižkov EmptyWed 5 Sep - 16:53

mobster napsal:
sokrates napsal:
Ahoj, přiznám se, že jsem nepochopil ta "rodiná pouta" v podání kotlíku Žižkova. Co tim jako chtěli říct?

Jinak mrzí mě, že jsem na tribuně ani jednou nezaslech ten nový chorál od Calveras, přitom na VD byla zmíňka o tom, že budou texty. Tak snad v Jablonci, já se ho teda rozhodně naučim.

za to urcite muze holas.. ten uz se na to parkrat vysral s tim ze "to nikdo neumi a ze to zkusi" nikdy nic nezkusil...

jinak jakejch choral??
Celej text bohužel neznám, ale zaznělo to po skončení zápasu v Plzni a slyšel jsem to i v Ďolíčku po zápase s Viktorkou, když jsem šel na vlak. A líbí se mi to.

Původní návrh (objevil se na VD) byl takto:
TRIBÚÚNY PLNÝÝ ŠÍÍLENEJCH FANOUŠKŮŮ PÍSEŇ SE LÍÍNE A BUBNY TLŮŮČOU A MY SME BOHEMKA PROTO TU FANDÍME MY VÍTĚZÍME A BUBNY TLŮČOU, ALÉÉÉ ALÉÉÉ ...
Ale oni to ještě pozměnili. Má to ještě nějakou 2. část a končí to:
A MY JSME BOHEMKA, NEJLEPŠÍ V PRAZE A KAŽDEJ SOUPEŘ SE POSERE!
Nebo tak nějak. Posílal to "calvera007". A také psal, že to mělo být v pondělí vytisknutý v kotli. Mně se ten chorál líbí.

Je fakt, že Holas neni moc otevřenej novym chorálum, ale něco sakra prosadit musíme!
Návrat nahoru Goto down
Marco

Marco


Poeet p?íspivku : 25
Registration date : 02. 03. 07

BOHEMKA - viktoria žižkov Empty
PříspěvekPředmět: Re: BOHEMKA - viktoria žižkov   BOHEMKA - viktoria žižkov EmptyWed 5 Sep - 17:35

Jinak jsem proto, abychom se něco do zápasu v Jablonci fakt naučili. Nápady by přece byly. Bylo tu to Horto, jeho realizaci popravdě moc nevěřim, ale mi to ani nezkoušíme. (neznám přesně situaci na domácích zápasech, ale z tribuny jsem žádnej náznak nácviku neslyšel) Pak ten chorál od Calveras, kterej je myslim naprosto použitelnej.

A pak existuje spousta melodií, na který se jednoduše namontujou 3 slova a může se fandit. Např. pochod z Aidy od Verdiho. Ukázka zde. Určitě by se snadno vymyslelo i něco nápaditějšího než ten úplně nejvíc základní návrh jako "aleee Bohemkaaa aleee, Bohemka aleee, Bohemka, Bohemka, Bohemka atd".

Skvělej chorál má St.Pauli - viz zde (od času 0:50)

Nebo chorály/pokřiky z úvodutohoto videa. Všeobecně známý melodie, nic bychom nikomu nekradli, jen na to nasadit pár slov.

A tady opět Ultras Parma.
Nevím, jestli je pokřik v první části videa použitelný i pro češtinu. Snad něco jako "Pan rozhodčí je kus čuráka" nebo "Sparta Praha squadra di merda" :) (to nemyslim samozřejmě vážně), ale hlavně druhá část videa, melodie z filmu Most přes řeku... lze zpívat jen tak beze slov. A každej to zná.

Dále bych se přimlouval pro nějaký pokřik ve stylu "Jen co Sparta lehla popelem" nebo "Červenobílá, bojová síla", ale samozřejmě tak, aby to nic z toho nepřipomínalo. Prostě něco, co je hoodně slyšet.

Aspoň 2 chorály.
Návrat nahoru Goto down
Rastamaniak

Rastamaniak


Poeet p?íspivku : 172
Age : 34
odkud je : Prague
Registration date : 02. 03. 07

BOHEMKA - viktoria žižkov Empty
PříspěvekPředmět: Re: BOHEMKA - viktoria žižkov   BOHEMKA - viktoria žižkov EmptyWed 5 Sep - 19:46

sokrates napsal:
Jinak jsem proto, abychom se něco do zápasu v Jablonci fakt naučili. Nápady by přece byly. Bylo tu to Horto, jeho realizaci popravdě moc nevěřim, ale mi to ani nezkoušíme. (neznám přesně situaci na domácích zápasech, ale z tribuny jsem žádnej náznak nácviku neslyšel) Pak ten chorál od Calveras, kterej je myslim naprosto použitelnej.

A pak existuje spousta melodií, na který se jednoduše namontujou 3 slova a může se fandit. Např. pochod z Aidy od Verdiho. Ukázka zde. Určitě by se snadno vymyslelo i něco nápaditějšího než ten úplně nejvíc základní návrh jako "aleee Bohemkaaa aleee, Bohemka aleee, Bohemka, Bohemka, Bohemka atd".

Skvělej chorál má St.Pauli - viz zde (od času 0:50)

Nebo chorály/pokřiky z úvodutohoto videa. Všeobecně známý melodie, nic bychom nikomu nekradli, jen na to nasadit pár slov.

A tady opět Ultras Parma.
Nevím, jestli je pokřik v první části videa použitelný i pro češtinu. Snad něco jako "Pan rozhodčí je kus čuráka" nebo "Sparta Praha squadra di merda" :) (to nemyslim samozřejmě vážně), ale hlavně druhá část videa, melodie z filmu Most přes řeku... lze zpívat jen tak beze slov. A každej to zná.

Dále bych se přimlouval pro nějaký pokřik ve stylu "Jen co Sparta lehla popelem" nebo "Červenobílá, bojová síla", ale samozřejmě tak, aby to nic z toho nepřipomínalo. Prostě něco, co je hoodně slyšet.

Aspoň 2 chorály.
mozna by stacilo neco jednoduchyho jako ma FRANKFURT ! https://www.youtube.com/watch?v=N10r3uuRaZk party
Návrat nahoru Goto down
http://www.fc-bohemians.cz
pTRs

pTRs


Poeet p?íspivku : 104
Age : 33
odkud je : Vršovickej klokan ze Strašnic
Registration date : 10. 07. 07

BOHEMKA - viktoria žižkov Empty
PříspěvekPředmět: Re: BOHEMKA - viktoria žižkov   BOHEMKA - viktoria žižkov EmptyWed 5 Sep - 21:51

jj to je dobry, jen to nejak hodit do cestiny a je to :) moc pekny.
Hlavně bylo hustý jak se ten stadion otřásal xD
Návrat nahoru Goto down
http://www.B1905-fans.wz.cz
mobster

mobster


Poeet p?íspivku : 357
odkud je : NOTORITOS
Registration date : 19. 01. 07

BOHEMKA - viktoria žižkov Empty
PříspěvekPředmět: Re: BOHEMKA - viktoria žižkov   BOHEMKA - viktoria žižkov EmptyWed 5 Sep - 23:05

sokrates napsal:
Jinak jsem proto, abychom se něco do zápasu v Jablonci fakt naučili. Nápady by přece byly. Bylo tu to Horto, jeho realizaci popravdě moc nevěřim, ale mi to ani nezkoušíme. (neznám přesně situaci na domácích zápasech, ale z tribuny jsem žádnej náznak nácviku neslyšel) Pak ten chorál od Calveras, kterej je myslim naprosto použitelnej.

A pak existuje spousta melodií, na který se jednoduše namontujou 3 slova a může se fandit. Např. pochod z Aidy od Verdiho. Ukázka zde. Určitě by se snadno vymyslelo i něco nápaditějšího než ten úplně nejvíc základní návrh jako "aleee Bohemkaaa aleee, Bohemka aleee, Bohemka, Bohemka, Bohemka atd".

Skvělej chorál má St.Pauli - viz zde (od času 0:50)

Nebo chorály/pokřiky z úvodutohoto videa. Všeobecně známý melodie, nic bychom nikomu nekradli, jen na to nasadit pár slov.

A tady opět Ultras Parma.
Nevím, jestli je pokřik v první části videa použitelný i pro češtinu. Snad něco jako "Pan rozhodčí je kus čuráka" nebo "Sparta Praha squadra di merda" :) (to nemyslim samozřejmě vážně), ale hlavně druhá část videa, melodie z filmu Most přes řeku... lze zpívat jen tak beze slov. A každej to zná.

Dále bych se přimlouval pro nějaký pokřik ve stylu "Jen co Sparta lehla popelem" nebo "Červenobílá, bojová síla", ale samozřejmě tak, aby to nic z toho nepřipomínalo. Prostě něco, co je hoodně slyšet.

Aspoň 2 chorály.

problem je v pouzitelnejch LIDECH a ne choralech Sad
Návrat nahoru Goto down
Jericho
Admin
Jericho


Poeet p?íspivku : 250
Age : 106
odkud je : Ultras Bohemians
Registration date : 08. 08. 06

BOHEMKA - viktoria žižkov Empty
PříspěvekPředmět: Re: BOHEMKA - viktoria žižkov   BOHEMKA - viktoria žižkov EmptyWed 24 Oct - 13:57

FCBP-FK Viktoria Žižkov 2:2 3. 9. 2007

BOHEMKA - viktoria žižkov T_1m_f309321

BOHEMKA - viktoria žižkov T_2m_d1378ff

BOHEMKA - viktoria žižkov T_3m_f770b6a

BOHEMKA - viktoria žižkov T_4m_a0349d4
Návrat nahoru Goto down
http://www.bohemians-ultras.net
pTRs

pTRs


Poeet p?íspivku : 104
Age : 33
odkud je : Vršovickej klokan ze Strašnic
Registration date : 10. 07. 07

BOHEMKA - viktoria žižkov Empty
PříspěvekPředmět: Re: BOHEMKA - viktoria žižkov   BOHEMKA - viktoria žižkov EmptyWed 24 Oct - 15:14

citace :
problem je v pouzitelnejch LIDECH a ne choralech Sad

tjn, třeba ten chorál jak začíná:
Óóóóóó Bohemka óóóóóóó
Budeme fandit pojďme dotohóóóó
Kdo plíce mááá ten zavolááá ať .......

tak to nemá cenu, nekdo začne a ostatní pokračujou ale špatně, alias: Bóóhéémiááns, prostě nerozeznaj "óóó" od "Bóóó"
Ale snad by se to zvládlo
smoke dope smoke dope smoke dope
Návrat nahoru Goto down
http://www.B1905-fans.wz.cz
Marco

Marco


Poeet p?íspivku : 25
Registration date : 02. 03. 07

BOHEMKA - viktoria žižkov Empty
PříspěvekPředmět: Re: BOHEMKA - viktoria žižkov   BOHEMKA - viktoria žižkov EmptyMon 29 Oct - 18:04

[quote="mobster"]
sokrates napsal:
problem je v pouzitelnejch LIDECH a ne choralech Sad
Ja myslim, ze to neni uplne pravda. "Heja klokan heja" nerve skoro nikdo, "kricime z plnych plic" hulaka celej stadion. Myslim, ze mame potencial udelat daleko lepsi atmosferu, jen vymyslet neco co bude bavit co nejvic lidi.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





BOHEMKA - viktoria žižkov Empty
PříspěvekPředmět: Re: BOHEMKA - viktoria žižkov   BOHEMKA - viktoria žižkov Empty

Návrat nahoru Goto down
 
BOHEMKA - viktoria žižkov
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» BOHEMKA.wbs.cz
» Bohemka-HFK
» Jablonec - Bohemians
» olomoc - Bohemka

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
BOHEMIANS ULTRAS :: CHOREO-
Přejdi na: