PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení

Poeet p?íspivku : 23
odkud je : Dvůr Králové nad Labem
Registration date : 18. 08. 06

Divizní derby TJ Dvůr Králové - FK Trutnov Empty
PříspěvekPředmět: Divizní derby TJ Dvůr Králové - FK Trutnov   Divizní derby TJ Dvůr Králové - FK Trutnov EmptyMon 30 Oct - 16:48

Tak jsme včera byli ve Dvoře Králové na fotbale. Hrálo se divizní derby mezi Dvorem a Trutnovem. Vše začlo vcelku poklidně, PČR jsme byli upozorněni na chování na stadionu včetně házení předmětu na hrací plochu a odpalování pyrotechniky. Jen co jsme s PČR domluvili hosté zapalují rádoby bengálské ohně, toto se v prvním poločase opakovalo asi 3x. O přestávce jsme byli opět upozorňováni PČR že nebudou tolerovat ani ty naše toaleťáky(konfety). Začal druhý poločas a hosté znovu zapalují pyro. Na otázku veliteli policie, jak je možné že hosté zapalují pyrotechniku nám byla sdělena jednoduchá odpověď: Hele nedělejte z nás blbce!!!Zhruba v 70minutě se to opakuje znovu, tudíž nám dochází trpělivost a zapalujeme jednu protitakovou dýmovnici na protest proti hostujícím fanouškům. Neuběhly ani dvě minuty a většiná z nás(cca20lidí) bylo vyvedeno násílím ze stadionu. Později se nám dostalo vysvětlení, že to byl rozkaz od vedení našeho klubu - fujtajxl!!!Na mou poslední otázku na přihlížejícího ACABA, proč nevyvedou kvůli pyru i fanoušky hostí mě byla sdělena opět jednoduchá odpověď: Prober se, oni mají prskavky a vy vojenskou výbavu!!Z tohoto utkání plyne, že dvorské vedení žije v roce 1968 když na své fanoušky povolává "těžkooděné" městské policisty!!!
Návrat nahoru Goto down
Stanley

Stanley

Poeet p?íspivku : 73
odkud je : Stověžatá
Registration date : 11. 08. 06

PříspěvekPředmět: Re: Divizní derby TJ Dvůr Králové - FK Trutnov   Divizní derby TJ Dvůr Králové - FK Trutnov EmptyMon 30 Oct - 18:03

No jo, mestaci, u nas dycky tak hezky vyhrozujou prestupkovou komisi za ruseni nocniho klidu... saint Laughing