BOHEMIANS ULTRAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BOHEMIANS ULTRAS

FORUM PRO DISKUSI O BOHEMCE!!NE O POLITICE!!
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Bohemians - Kundy z Hané

Goto down 
+9
Disco_Daddy
honyer
mobster
masox.1
Moss
antipán
Jericho
plysak
Zzz
13 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Disco_Daddy

Disco_Daddy


Poeet p?íspivku : 31
Age : 35
odkud je : Dejvice - Vršovice
Registration date : 15. 03. 08

Bohemians - Kundy z Hané - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bohemians - Kundy z Hané   Bohemians - Kundy z Hané - Stránka 2 EmptyWed 26 Mar - 19:44

ono by stačilo přečíst si záhláví fóra...
Návrat nahoru Goto down
http://www.royalflush.ic.cz
Moss

Moss


Poeet p?íspivku : 33
Registration date : 01. 03. 08

Bohemians - Kundy z Hané - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bohemians - Kundy z Hané   Bohemians - Kundy z Hané - Stránka 2 EmptyWed 26 Mar - 21:10

Disco_Daddy:konečně to někomu došlo Cool
Návrat nahoru Goto down
mobster

mobster


Poeet p?íspivku : 357
odkud je : NOTORITOS
Registration date : 19. 01. 07

Bohemians - Kundy z Hané - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bohemians - Kundy z Hané   Bohemians - Kundy z Hané - Stránka 2 EmptyThu 27 Mar - 0:18

Košile napsal:
Jericho napsal:
Košile: já myslim, že každej kdo chodí delší dobu na Bohemku do kotle a jezdil na výjezdy před 4 lety a dýl ví, že v ochozech je dost fašistů a národovců. Mě to bylo řečeno, když jsem jel na první výjezd. "Jsme tu dohromady, neřešíme kdo je kdo".
Věřim, že pro lidi, kteří přijdou na Bohemku a již v hospodě, v médiích nebo na internetu slyšeli, že na Bohemku chodí antifa, levičáci a dokonce teď jak jseme všichni mohli vidět i Komunisktický svaz mládeže (ha, ha, ha,...), tak chápu, že jsou z toho v rozpacích, když viděj věci od Good Night Left Side, Thor Steinar, české vlajky, české znaky, atd. a do toho je v kotli hafo lidí, kteří vyznávaj punx, red oi, sharp, antifa, atd.
Ale právě proto jsme takhle nebezpeční!!!!!!
A k těm demoškám. Každej se tam přeci nechodí prát!
Ke Křišťálové noci jen jedno. Bohemáci na obuch stranách.

!!Jestli chceme v tomto pokračovat, tak by jsme si měli najít jiné auditko!!

no mně jde dost o to že na chuliganku bohemky se pak i díky místnim antifakecálistum sejde 100acs+50NS...že díky vystupování všude možně jsme braný všichni jako levoty a podle toho vypadaji počty soupeře na nás..155brno+slovan 160acs 206baník...tohle neni náhoda

to bude spis chyba na strane acs, brno, banik... nebo se ti zda ze ne?
Návrat nahoru Goto down
masox.1

masox.1


Poeet p?íspivku : 50
Age : 32
odkud je : čr,Praha,Bohemka,Ďlíček,kotel
Registration date : 22. 03. 08

Bohemians - Kundy z Hané - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bohemians - Kundy z Hané   Bohemians - Kundy z Hané - Stránka 2 EmptyThu 27 Mar - 9:11

nechci to rozebíret ale fakt se mi zdá že mi košile sere na hlavu Laughing Laughing že sem proti faš, a rasis. a obrázek kterej pravě jako by spojuje černý s bílejma tak sem politickej?myslíš že jsem si ten obrázek vybíral kvůli vlajce na pravo dole?
Návrat nahoru Goto down
*A.C.A.B.*

*A.C.A.B.*


Poeet p?íspivku : 12
Age : 34
odkud je : Praha-Bohemians 1905
Registration date : 05. 04. 07

Bohemians - Kundy z Hané - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bohemians - Kundy z Hané   Bohemians - Kundy z Hané - Stránka 2 EmptyThu 27 Mar - 19:24

Košile přesně tak,já sem pravičák,ale bohemka je pro mně vše...A když mě jednou potkal pravičák a já měl Steinar bundu a naší šálu tak mě začal ať sundám tu ANTIFA šálu atd. NECHÁPU flames
Ale když bude nějakej pochod a zápas bohemky tak prostě půjdu radši na fotbal...Bohužel má bohemka víc levicovejch,ale sem rád že se to moc neřeší všichni fandíme jednomu klubu prostě party
SMRT BRNU
Návrat nahoru Goto down
mobster

mobster


Poeet p?íspivku : 357
odkud je : NOTORITOS
Registration date : 19. 01. 07

Bohemians - Kundy z Hané - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bohemians - Kundy z Hané   Bohemians - Kundy z Hané - Stránka 2 EmptyThu 27 Mar - 19:33

*A.C.A.B.* napsal:
Košile přesně tak,já sem pravičák,ale bohemka je pro mně vše...A když mě jednou potkal pravičák a já měl Steinar bundu a naší šálu tak mě začal ať sundám tu ANTIFA šálu atd. NECHÁPU flames
Ale když bude nějakej pochod a zápas bohemky tak prostě půjdu radši na fotbal...Bohužel má bohemka víc levicovejch,ale sem rád že se to moc neřeší všichni fandíme jednomu klubu prostě party
SMRT BRNU

aspon nejsme tak omezeni jako brno, acs apod ;) aspon se neboji fandit kde kdo ;)
Návrat nahoru Goto down
Rastamaniak

Rastamaniak


Poeet p?íspivku : 172
Age : 34
odkud je : Prague
Registration date : 02. 03. 07

Bohemians - Kundy z Hané - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bohemians - Kundy z Hané   Bohemians - Kundy z Hané - Stránka 2 EmptyThu 27 Mar - 20:02

nechtel sem tu nic psat ohledne politiky ale kdyz uz se vsichni rozepisujete...
netajim se tim ze odsuzuju vsechny formy antisemitismu...to ovsem neznamena ze sem komunisticky prase jak si naky hovada z jinejch klubu muzou myslet...
komunismus odsuzuju uplne stejne...na bohemce se nebojim ultrapravice protoze myslim ze by nikdo nebyl tak blbej aby mlatil do svejch rad jen kvuli obleceni a muzice co dotycnej posloucha...to neplati jinde (konzerty kam se stahuje i jina sorta lidi s jinym nazorem, fotbal....) tot vse co sem chtel napsat punk


Naposledy upravil Rastamaniak dne Thu 27 Mar - 20:05, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://www.fc-bohemians.cz
masox.1

masox.1


Poeet p?íspivku : 50
Age : 32
odkud je : čr,Praha,Bohemka,Ďlíček,kotel
Registration date : 22. 03. 08

Bohemians - Kundy z Hané - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bohemians - Kundy z Hané   Bohemians - Kundy z Hané - Stránka 2 EmptyThu 27 Mar - 20:05

jj asi tak smoke dope
Návrat nahoru Goto down
Disco_Daddy

Disco_Daddy


Poeet p?íspivku : 31
Age : 35
odkud je : Dejvice - Vršovice
Registration date : 15. 03. 08

Bohemians - Kundy z Hané - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bohemians - Kundy z Hané   Bohemians - Kundy z Hané - Stránka 2 EmptyThu 27 Mar - 20:36

Rastamaniak napsal:
nechtel sem tu nic psat ohledne politiky ale kdyz uz se vsichni rozepisujete...
netajim se tim ze odsuzuju vsechny formy antisemitismu...to ovsem neznamena ze sem komunisticky prase jak si naky hovada z jinejch klubu muzou myslet...
komunismus odsuzuju uplne stejne...na bohemce se nebojim ultrapravice protoze myslim ze by nikdo nebyl tak blbej aby mlatil do svejch rad jen kvuli obleceni a muzice co dotycnej posloucha...to neplati jinde (konzerty kam se stahuje i jina sorta lidi s jinym nazorem, fotbal....) tot vse co sem chtel napsat punk

přesně to se mi na nás líbí, v klidu si pálim obrovský špeky vedle obrovskejch skin-headz (netusim jestli praváci či leváci) za mnou stojí zas pankáč jak hovado a nikdo nikomu nic nevyčítá, když se dá gól tak se obejmu i s pravičákem a je mi to fuk. žádné předsudky žádná nenávist. a ostatní týmy???

já nejsem ani pravičák ani levičák i když trochu směřuju do leva, jak sem tady psal o tom tričku co mam tak eště doplnim že mam další tričko na kterém je jako na cogaretách napsáno: KOMUNISMUS ŠKODÍ VÁM I LIDEM VE VAŠEM OKOLÍ je to takový retro ale tak co.

každopádně některé pravocové názory se schodují i s mejma ale rasismus a antisemitismus se mi rozhodně příčí.

a dost politiky protože začít se tady hádat je to poslední co potřebujeme
Návrat nahoru Goto down
http://www.royalflush.ic.cz
antipán




Poeet p?íspivku : 191
Registration date : 08. 10. 06

Bohemians - Kundy z Hané - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bohemians - Kundy z Hané   Bohemians - Kundy z Hané - Stránka 2 EmptyThu 27 Mar - 21:09

krasne ste to vyresily party
Návrat nahoru Goto down
masox.1

masox.1


Poeet p?íspivku : 50
Age : 32
odkud je : čr,Praha,Bohemka,Ďlíček,kotel
Registration date : 22. 03. 08

Bohemians - Kundy z Hané - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bohemians - Kundy z Hané   Bohemians - Kundy z Hané - Stránka 2 EmptyThu 27 Mar - 21:39

jj asi tak jak to řekl Disco_Daddy
concert cheers party
Návrat nahoru Goto down
pouler

pouler


Poeet p?íspivku : 21
Age : 39
odkud je : Praha
Registration date : 06. 03. 08

Bohemians - Kundy z Hané - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bohemians - Kundy z Hané   Bohemians - Kundy z Hané - Stránka 2 EmptyFri 28 Mar - 1:29

prostě fandit bohemce do roztrhání těla... vždy všude a výhra bude... sí ju lejtr in budvajs :-) skull
Návrat nahoru Goto down
Disco_Daddy

Disco_Daddy


Poeet p?íspivku : 31
Age : 35
odkud je : Dejvice - Vršovice
Registration date : 15. 03. 08

Bohemians - Kundy z Hané - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bohemians - Kundy z Hané   Bohemians - Kundy z Hané - Stránka 2 EmptyFri 28 Mar - 11:43

bere se do budějek nějaký pyro???
Návrat nahoru Goto down
http://www.royalflush.ic.cz
mobster

mobster


Poeet p?íspivku : 357
odkud je : NOTORITOS
Registration date : 19. 01. 07

Bohemians - Kundy z Hané - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bohemians - Kundy z Hané   Bohemians - Kundy z Hané - Stránka 2 EmptyFri 28 Mar - 13:52

Disco_Daddy napsal:
bere se do budějek nějaký pyro???

berou se dve bedny dynamitu a trochu napalmu
Návrat nahoru Goto down
antipán




Poeet p?íspivku : 191
Registration date : 08. 10. 06

Bohemians - Kundy z Hané - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bohemians - Kundy z Hané   Bohemians - Kundy z Hané - Stránka 2 EmptyFri 28 Mar - 14:25

mobster napsal:
Disco_Daddy napsal:
bere se do budějek nějaký pyro???

berou se dve bedny dynamitu a trochu napalmu
a neni to málo? confused
Návrat nahoru Goto down
Moss

Moss


Poeet p?íspivku : 33
Registration date : 01. 03. 08

Bohemians - Kundy z Hané - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bohemians - Kundy z Hané   Bohemians - Kundy z Hané - Stránka 2 EmptyFri 28 Mar - 22:10

Mám v jednání jadernou hlavici Cool
Návrat nahoru Goto down
antipán




Poeet p?íspivku : 191
Registration date : 08. 10. 06

Bohemians - Kundy z Hané - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bohemians - Kundy z Hané   Bohemians - Kundy z Hané - Stránka 2 EmptySat 29 Mar - 11:43

Moss napsal:
Mám v jednání jadernou hlavici Cool
tak snad to vyjde
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Bohemians - Kundy z Hané - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bohemians - Kundy z Hané   Bohemians - Kundy z Hané - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Bohemians - Kundy z Hané
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» bohemians x kladno
» FK Meteor - FC Bohemians
» Bystrc - Bohemians
» Hradec-Bohemians

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
BOHEMIANS ULTRAS :: CHOREO-
Přejdi na: