BOHEMIANS ULTRAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BOHEMIANS ULTRAS

FORUM PRO DISKUSI O BOHEMCE!!NE O POLITICE!!
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 1. liga a ultras akce

Goto down 
+4
division
Rastamaniak
Johny Kolkan
mobster
8 posters
AutorZpráva
mobster

mobster


Poeet p?íspivku : 357
odkud je : NOTORITOS
Registration date : 19. 01. 07

1. liga a ultras akce Empty
PříspěvekPředmět: 1. liga a ultras akce   1. liga a ultras akce EmptyTue 19 Jun - 19:55

inu první liga tu bude co nevidět. a to znamená hned několik derby. :) a tak nějak by mě zajímalo zda budou nějaké pochody atp. já (a řekl bych, že nejen já) bych byl určitě pro!co vy na to? smoke dope
Návrat nahoru Goto down
Johny Kolkan




Poeet p?íspivku : 17
Registration date : 21. 01. 07

1. liga a ultras akce Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1. liga a ultras akce   1. liga a ultras akce EmptyWed 20 Jun - 12:08

naprosto souhlasim pac derby bude skutecne hodne a proto by byly pochpody na stadiony souperu naprosto na miste!!!!!!
Návrat nahoru Goto down
mobster

mobster


Poeet p?íspivku : 357
odkud je : NOTORITOS
Registration date : 19. 01. 07

1. liga a ultras akce Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1. liga a ultras akce   1. liga a ultras akce EmptyWed 20 Jun - 12:34

hlavne by me zajimalo jak chtěj soudruzi z kremlu (z letné) udělat opatření na choreo. vajky na tyči apod. to by byl pak celkem voser.. vzdycky tam musej mit nejakej problém..
Návrat nahoru Goto down
Rastamaniak

Rastamaniak


Poeet p?íspivku : 172
Age : 34
odkud je : Prague
Registration date : 02. 03. 07

1. liga a ultras akce Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1. liga a ultras akce   1. liga a ultras akce EmptyWed 20 Jun - 17:28

mobster napsal:
hlavne by me zajimalo jak chtěj soudruzi z kremlu (z letné) udělat opatření na choreo. vajky na tyči apod. to by byl pak celkem voser.. vzdycky tam musej mit nejakej problém..
spartani maj choreo na plastovejch tycich tak by asi nebyl problem kdyby tam nase bylo taky
Návrat nahoru Goto down
http://www.fc-bohemians.cz
mobster

mobster


Poeet p?íspivku : 357
odkud je : NOTORITOS
Registration date : 19. 01. 07

1. liga a ultras akce Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1. liga a ultras akce   1. liga a ultras akce EmptyWed 20 Jun - 23:00

Rastamaniak napsal:
mobster napsal:
hlavne by me zajimalo jak chtěj soudruzi z kremlu (z letné) udělat opatření na choreo. vajky na tyči apod. to by byl pak celkem voser.. vzdycky tam musej mit nejakej problém..
spartani maj choreo na plastovejch tycich tak by asi nebyl problem kdyby tam nase bylo taky

ono to prave neni jen tak... vzdycky tam bejvaj problemy.. spartani tam pochopitelne muzou prvni posledni ale hoste ne.. :/
Návrat nahoru Goto down
Johny Kolkan




Poeet p?íspivku : 17
Registration date : 21. 01. 07

1. liga a ultras akce Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1. liga a ultras akce   1. liga a ultras akce EmptyThu 21 Jun - 16:37

to sou pravbe ty neskutecne hnusny nepomery na stadacich protoxze vetsina tech volu co tamn lita ve zlutejch vestickach sou dycky fandove domaciho tymu a aby nasrali fanousky hostu tak jim tam nikdy nic nedovolej!!!!
Návrat nahoru Goto down
division




Poeet p?íspivku : 5
Registration date : 05. 07. 07

1. liga a ultras akce Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1. liga a ultras akce   1. liga a ultras akce EmptyFri 13 Jul - 19:09

mobster napsal:
Rastamaniak napsal:
mobster napsal:
hlavne by me zajimalo jak chtěj soudruzi z kremlu (z letné) udělat opatření na choreo. vajky na tyči apod. to by byl pak celkem voser.. vzdycky tam musej mit nejakej problém..
spartani maj choreo na plastovejch tycich tak by asi nebyl problem kdyby tam nase bylo taky

ono to prave neni jen tak... vzdycky tam bejvaj problemy.. spartani tam pochopitelne muzou prvni posledni ale hoste ne.. :/
no ptz mi jsme na domacim, ne??? to da rozum, ze mame vyhody oproti jinejm klubum...
Návrat nahoru Goto down
mobster

mobster


Poeet p?íspivku : 357
odkud je : NOTORITOS
Registration date : 19. 01. 07

1. liga a ultras akce Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1. liga a ultras akce   1. liga a ultras akce EmptyFri 13 Jul - 21:21

division napsal:
mobster napsal:
Rastamaniak napsal:
mobster napsal:
hlavne by me zajimalo jak chtěj soudruzi z kremlu (z letné) udělat opatření na choreo. vajky na tyči apod. to by byl pak celkem voser.. vzdycky tam musej mit nejakej problém..
spartani maj choreo na plastovejch tycich tak by asi nebyl problem kdyby tam nase bylo taky

ono to prave neni jen tak... vzdycky tam bejvaj problemy.. spartani tam pochopitelne muzou prvni posledni ale hoste ne.. :/
no ptz mi jsme na domacim, ne??? to da rozum, ze mame vyhody oproti jinejm klubum...

nevim jak VI.. ale u vas je to spešl buzerace
Návrat nahoru Goto down
division




Poeet p?íspivku : 5
Registration date : 05. 07. 07

1. liga a ultras akce Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1. liga a ultras akce   1. liga a ultras akce EmptySat 14 Jul - 22:30

mobster napsal:
division napsal:
mobster napsal:
Rastamaniak napsal:
mobster napsal:
hlavne by me zajimalo jak chtěj soudruzi z kremlu (z letné) udělat opatření na choreo. vajky na tyči apod. to by byl pak celkem voser.. vzdycky tam musej mit nejakej problém..
spartani maj choreo na plastovejch tycich tak by asi nebyl problem kdyby tam nase bylo taky

ono to prave neni jen tak... vzdycky tam bejvaj problemy.. spartani tam pochopitelne muzou prvni posledni ale hoste ne.. :/
no ptz mi jsme na domacim, ne??? to da rozum, ze mame vyhody oproti jinejm klubum...

nevim jak VI.. ale u vas je to spešl buzerace
a treba mi na strahove to mame jine??? nemame!! nam trebas plno choreografii nepostej.... a nechapu proc to resite... stejne vas na poli ultras smetem, tak jako na jinejch frontach
Návrat nahoru Goto down
plysak

plysak


Poeet p?íspivku : 110
Registration date : 04. 08. 06

1. liga a ultras akce Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1. liga a ultras akce   1. liga a ultras akce EmptySat 14 Jul - 23:55

division napsal:
mobster napsal:
division napsal:
mobster napsal:
Rastamaniak napsal:
mobster napsal:
hlavne by me zajimalo jak chtěj soudruzi z kremlu (z letné) udělat opatření na choreo. vajky na tyči apod. to by byl pak celkem voser.. vzdycky tam musej mit nejakej problém..
spartani maj choreo na plastovejch tycich tak by asi nebyl problem kdyby tam nase bylo taky

ono to prave neni jen tak... vzdycky tam bejvaj problemy.. spartani tam pochopitelne muzou prvni posledni ale hoste ne.. :/
no ptz mi jsme na domacim, ne??? to da rozum, ze mame vyhody oproti jinejm klubum...

nevim jak VI.. ale u vas je to spešl buzerace
a treba mi na strahove to mame jine??? nemame!! nam trebas plno choreografii nepostej.... a nechapu proc to resite... stejne vas na poli ultras smetem, tak jako na jinejch frontach
Draku jeden! Ty nam tady pises,jak kdyby ses vsech aktivit ucastnil Laughing
Návrat nahoru Goto down
volkovv
Admin
volkovv


Poeet p?íspivku : 131
Age : 73
odkud je : Praha
Registration date : 05. 08. 06

1. liga a ultras akce Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1. liga a ultras akce   1. liga a ultras akce EmptySun 15 Jul - 9:24

on to šéfuje, hlavně na poli pravopisu...

I když, já mám co říkat Laughing
Návrat nahoru Goto down
honyer

honyer


Poeet p?íspivku : 80
odkud je : BAROVÝ POVALEČ
Registration date : 04. 08. 06

1. liga a ultras akce Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1. liga a ultras akce   1. liga a ultras akce EmptySun 15 Jul - 19:24

division: piss Možná nás smetete tam.....my vás smetem fot smoke dope balově
Návrat nahoru Goto down
http://www.bohemians-ultras.net
Jericho
Admin
Jericho


Poeet p?íspivku : 250
Age : 106
odkud je : Ultras Bohemians
Registration date : 08. 08. 06

1. liga a ultras akce Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1. liga a ultras akce   1. liga a ultras akce EmptySat 21 Jul - 0:29

Budem s tím smoke dope mít hodně práce, ale určitě vyhrajem. afro
Návrat nahoru Goto down
http://www.bohemians-ultras.net
division




Poeet p?íspivku : 5
Registration date : 05. 07. 07

1. liga a ultras akce Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1. liga a ultras akce   1. liga a ultras akce EmptyMon 23 Jul - 18:59

honyer napsal:
division: piss Možná nás smetete tam.....my vás smetem fot smoke dope balově
mozna jo, ale je dobre, ze ste postoupili.... aspon bude poradny derby, ptz se slavii to je vo nicem... Mad
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





1. liga a ultras akce Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1. liga a ultras akce   1. liga a ultras akce Empty

Návrat nahoru Goto down
 
1. liga a ultras akce
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Ultras?
» ULTRAS web
» hools, ultras
» Bohemians Ultras - division Bombay, India

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
BOHEMIANS ULTRAS :: CHOREO-
Přejdi na: