BOHEMIANS ULTRAS

FORUM PRO DISKUSI O BOHEMCE!!NE O POLITICE!!

PříjemPříjem  FAQFAQ  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  Přihlášení  

Share | 

výzva

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
anonymnníHonza

Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 07. 11. 06

PříspěvekPředmět: výzva   Tue 10 Apr - 19:27

"Ahoj lidi. Dotaz - jste schponi postavit tým do turnaje v malé kopané (5+1) který bychom chtěli uspořádat na závěr sezony. Na víc je zde možnost pozvat vaše kamarády ze St. Pauli. Za Bohemiansfans anonymní Honza" Tuto zprávu jsem posílal na váš společný e-mail a nedočkal jsem se odpovědi. Zkus to mezi vámi rozšířit. Díky aH
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
mobster

Poeet p?íspivku : 357
odkud je : NOTORITOS
Registration date : 19. 01. 07

PříspěvekPředmět: Re: výzva   Tue 10 Apr - 23:57

anonymnníHonza napsal:
"Ahoj lidi. Dotaz - jste schponi postavit tým do turnaje v malé kopané (5+1) který bychom chtěli uspořádat na závěr sezony. Na víc je zde možnost pozvat vaše kamarády ze St. Pauli. Za Bohemiansfans anonymní Honza" Tuto zprávu jsem posílal na váš společný e-mail a nedočkal jsem se odpovědi. Zkus to mezi vámi rozšířit. Díky aH

musi to bejt jen jeden tým?
Návrat nahoru Goto down
Martin0505

Poeet p?íspivku : 6
odkud je : Vršovice
Registration date : 11. 08. 06

PříspěvekPředmět: Re: výzva   Wed 11 Apr - 22:34

mobster napsal:
anonymnníHonza napsal:

musi to bejt jen jeden tým?

Tak napiš kolik by ste měli týmů. (!)Chtěli(!) bychom to uskutčnit po 16.6.(konec ligy). Podle zájmu se pak zařídíme kdy a kde, jak a co. Tak co? time
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://www.bohemiansfans.com
djambro

Poeet p?íspivku : 60
Registration date : 04. 08. 06

PříspěvekPředmět: Re: výzva   Fri 13 Apr - 9:14

Ten termin je velice dulezity vzhledem k planovanym dovolenym! Zajimavejsi by byl jiste napr. den pred poslednim zapasem v Dolicku/o den pozdeji?!
Návrat nahoru Goto down
Martin0505

PříspěvekPředmět: Re: výzva   Sun 15 Apr - 23:06

djambro napsal:
Ten termin je velice dulezity vzhledem k planovanym dovolenym! Zajimavejsi by byl jiste napr. den pred poslednim zapasem v Dolicku/o den pozdeji?!

No ty máš, ale nápady What a Face . Sem hned napsal jednomu zahraničnímu účastníkovi tohoto turnaje. Co by řikal na tento termín. Hned mi napsali, že by bylo velice zajímavé spojení s DERBY na konci sezony. To se ale hraje v sobotu, takže spíš v neděli neboli den po posledním zápasu.
klokan klokan klokan tour
Návrat nahoru Goto down
djambro

Poeet p?íspivku : 60
Registration date : 04. 08. 06

PříspěvekPředmět: Re: výzva   Wed 18 Apr - 12:54

Dle infa z HP VD: "Poslední kolo druhé ligy bude celé odehráno v pondělí 18. června v 17:15" Muzu zacit stavit viteznej tym? Tedy pokud nenastoupi kenguru spiral
Návrat nahoru Goto down
Martin0505

PříspěvekPředmět: Re: výzva   Wed 18 Apr - 14:41

djambro napsal:
Dle infa z HP VD: "Poslední kolo druhé ligy bude celé odehráno v pondělí 18. června v 17:15" Muzu zacit stavit viteznej tym? Tedy pokud nenastoupi kenguru spiral
Kenguru FC určitě nastoupí. Jo budu rád když začneš stavět nějakej tým a dáš mi co nejdřív vědět. Předběžně si Tě ale zapisuju jako účastníka.
A chtělo by to aby jeden tým se vždy hlásil k jednomu klubu. Víš jak to doufám myslím? klokan
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: výzva   

Návrat nahoru Goto down

výzva
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
BOHEMIANS ULTRAS :: forum bohemians-ultras.net-
Přejdi na: