BOHEMIANS ULTRAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BOHEMIANS ULTRAS

FORUM PRO DISKUSI O BOHEMCE!!NE O POLITICE!!
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 !!!NEW BOHEMÁK!!!

Goto down 
2 posters

JAK SE VÁM LÍBÍ NEW BOHEMÁK?
1) JE TO BOMBA!
!!!NEW BOHEMÁK!!! Vote_lcap40%!!!NEW BOHEMÁK!!! Vote_rcap
 40% [ 6 ]
2) ZATÍM KAŽDOPÁDNĚ NEJLEPŠÍ, ALE CHCE TO JEŠTĚ TROŠKU VYCHYTAT..
!!!NEW BOHEMÁK!!! Vote_lcap47%!!!NEW BOHEMÁK!!! Vote_rcap
 47% [ 7 ]
3) KLASIKA
!!!NEW BOHEMÁK!!! Vote_lcap13%!!!NEW BOHEMÁK!!! Vote_rcap
 13% [ 2 ]
4) JE TO HNUS
!!!NEW BOHEMÁK!!! Vote_lcap0%!!!NEW BOHEMÁK!!! Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Celkem hlasů : 15
 

AutorZpráva
honyer

honyer


Poeet p?íspivku : 80
odkud je : BAROVÝ POVALEČ
Registration date : 04. 08. 06

!!!NEW BOHEMÁK!!! Empty
PříspěvekPředmět: !!!NEW BOHEMÁK!!!   !!!NEW BOHEMÁK!!! EmptyMon 19 Mar - 16:23

Tak jsme udělali úplně novýho BOHEMÁKA s úplně novym designem!!Od tohto čísla by se měli odvíjet i ty následující a já bych byl rád kdyby jste mi sem napsali co se dá ještě vylepšit,dodělat atd....

Prosím nevyčítejte mi zde hrubky a jiné nevychytávky jako je velikost písma u článků atd. z tohoto BOHEMÁKA - všem se tímto chci za tyto nepřesnosti omluvit už dopředu zde - bylo to kvůli časovému presu do kterého jsme se při jeho výrobě dostali.

DÍK HoNyeR
Návrat nahoru Goto down
http://www.bohemians-ultras.net
Košile

Košile


Poeet p?íspivku : 106
odkud je : Praha
Registration date : 05. 08. 06

!!!NEW BOHEMÁK!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!NEW BOHEMÁK!!!   !!!NEW BOHEMÁK!!! EmptyTue 20 Mar - 4:02

honyer napsal:
Tak jsme udělali úplně novýho BOHEMÁKA s úplně novym designem!!Od tohto čísla by se měli odvíjet i ty následující a já bych byl rád kdyby jste mi sem napsali co se dá ještě vylepšit,dodělat atd....

Prosím nevyčítejte mi zde hrubky a jiné nevychytávky jako je velikost písma u článků atd. z tohoto BOHEMÁKA - všem se tímto chci za tyto nepřesnosti omluvit už dopředu zde - bylo to kvůli časovému presu do kterého jsme se při jeho výrobě dostali.

DÍK HoNyeR

je to cajk..jen rozhovor mohl bejt na urovni a ne dohnání odob k jistejm odpovědím...a taky asi jako je to časák co lemoval celou sezonu tak by asi museli bejt nějaký věci na víc...tipu anket,soutěží atd
Návrat nahoru Goto down
 
!!!NEW BOHEMÁK!!!
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» NOVY BOHEMAK

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
BOHEMIANS ULTRAS :: CHOREO-
Přejdi na: