BOHEMIANS ULTRAS

FORUM PRO DISKUSI O BOHEMCE!!NE O POLITICE!!

PříjemPříjem  FAQFAQ  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  Přihlášení  

Share | 

!!!NEW BOHEMÁK!!!

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 

JAK SE VÁM LÍBÍ NEW BOHEMÁK?
1) JE TO BOMBA!
40%
 40% [ 6 ]
2) ZATÍM KAŽDOPÁDNĚ NEJLEPŠÍ, ALE CHCE TO JEŠTĚ TROŠKU VYCHYTAT..
47%
 47% [ 7 ]
3) KLASIKA
13%
 13% [ 2 ]
4) JE TO HNUS
0%
 0% [ 0 ]
Celkem hlasů : 15

AutorZpráva
honyer

Poeet p?íspivku : 80
odkud je : BAROVÝ POVALEČ
Registration date : 04. 08. 06

PříspěvekPředmět: !!!NEW BOHEMÁK!!!   Mon 19 Mar - 16:23

Tak jsme udělali úplně novýho BOHEMÁKA s úplně novym designem!!Od tohto čísla by se měli odvíjet i ty následující a já bych byl rád kdyby jste mi sem napsali co se dá ještě vylepšit,dodělat atd....

Prosím nevyčítejte mi zde hrubky a jiné nevychytávky jako je velikost písma u článků atd. z tohoto BOHEMÁKA - všem se tímto chci za tyto nepřesnosti omluvit už dopředu zde - bylo to kvůli časovému presu do kterého jsme se při jeho výrobě dostali.

DÍK HoNyeR
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://www.bohemians-ultras.net
Košile

Poeet p?íspivku : 106
odkud je : Praha
Registration date : 05. 08. 06

PříspěvekPředmět: Re: !!!NEW BOHEMÁK!!!   Tue 20 Mar - 4:02

honyer napsal:
Tak jsme udělali úplně novýho BOHEMÁKA s úplně novym designem!!Od tohto čísla by se měli odvíjet i ty následující a já bych byl rád kdyby jste mi sem napsali co se dá ještě vylepšit,dodělat atd....

Prosím nevyčítejte mi zde hrubky a jiné nevychytávky jako je velikost písma u článků atd. z tohoto BOHEMÁKA - všem se tímto chci za tyto nepřesnosti omluvit už dopředu zde - bylo to kvůli časovému presu do kterého jsme se při jeho výrobě dostali.

DÍK HoNyeR

je to cajk..jen rozhovor mohl bejt na urovni a ne dohnání odob k jistejm odpovědím...a taky asi jako je to časák co lemoval celou sezonu tak by asi museli bejt nějaký věci na víc...tipu anket,soutěží atd
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi

!!!NEW BOHEMÁK!!!
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
BOHEMIANS ULTRAS :: CHOREO-
Přejdi na: