BOHEMIANS ULTRAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BOHEMIANS ULTRAS

FORUM PRO DISKUSI O BOHEMCE!!NE O POLITICE!!
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 !!!NÁLEPKY!!!

Goto down 
+42
tomcooper
sirkamil
pouler
Neon
jirkanabis
masox.1
-dc-
traxx
Moss
Gauner
Angry Chihuahua
riot
V!RUS
egi
Hwangyong
brtnick
Bandit
pTRs
Zzz
Anthony
manuel
Leon
bohemak
drako
*A.C.A.B.*
hurvy
djambro
rumcajs
Stanley
SPAWNcz
KATOLIK
power.violence
rude_worker
Košile
Jericho
Ondřej
plysak
Rastamaniak
volkovv
mobster
antipán
honyer
46 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17  Next
AutorZpráva
Hwangyong

Hwangyong


Poeet p?íspivku : 33
Age : 39
Registration date : 30. 07. 07

!!!NÁLEPKY!!! - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!NÁLEPKY!!!   !!!NÁLEPKY!!! - Stránka 15 EmptyThu 28 Aug - 22:02

Budou to bombery, na barvu se ještě zeptám, možná by mohla bejt zelená (bohemácká, ne oliva nebo i ta černá vypadá dobře)
Pro ty kdo by chtěli kombinaci zelená bunda bílé rukávy, opravdu nedoporučuju.
Cena se upřesní, ale vypadá to kolem 1500,-
Vzhledem k tomu že budou šít i bundy, není problém žádná velikost.
Už jsem si u nich nechal dělat něco podobného a je to férová firma a dlouho to vydrží.
Jestli má někdo zájem hlašte se a pokud má někdo připomínku nebo návrh, pište. party


Naposledy upravil Hwangyong dne Thu 28 Aug - 22:34, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
jirkanabis

jirkanabis


Poeet p?íspivku : 20
Age : 36
Registration date : 28. 06. 07

!!!NÁLEPKY!!! - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!NÁLEPKY!!!   !!!NÁLEPKY!!! - Stránka 15 EmptyThu 28 Aug - 22:17

ja by mel docela zajem o dve cena je ferova a kdyby sla velikost L
Návrat nahoru Goto down
Hwangyong

Hwangyong


Poeet p?íspivku : 33
Age : 39
Registration date : 30. 07. 07

!!!NÁLEPKY!!! - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!NÁLEPKY!!!   !!!NÁLEPKY!!! - Stránka 15 EmptyThu 28 Aug - 22:36

Ta cena ještě není upřesněná, ale nemělo by to jít nahoru nějak rapidně.
Jde o to kolik bude zájemců, proto bych to teď neuspěchával. Zatim to budu registrovat a uvidíme.
Návrat nahoru Goto down
Neon

Neon


Poeet p?íspivku : 19
Age : 32
odkud je : RCE
Registration date : 18. 07. 08

!!!NÁLEPKY!!! - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!NÁLEPKY!!!   !!!NÁLEPKY!!! - Stránka 15 EmptySat 30 Aug - 14:58

Taky bych měl teda zájem :-) fakt to vypadáá mooc dobře..A černá by byla asi nejlepší Cool já teda 100% kupuju.
Návrat nahoru Goto down
Gauner




Poeet p?íspivku : 42
odkud je : ULTRAS
Registration date : 21. 03. 07

!!!NÁLEPKY!!! - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!NÁLEPKY!!!   !!!NÁLEPKY!!! - Stránka 15 EmptySat 30 Aug - 15:24

Za bohemku hlavu dám??? Tak to je moc. piss
Návrat nahoru Goto down
mobster

mobster


Poeet p?íspivku : 357
odkud je : NOTORITOS
Registration date : 19. 01. 07

!!!NÁLEPKY!!! - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!NÁLEPKY!!!   !!!NÁLEPKY!!! - Stránka 15 EmptySat 30 Aug - 18:44

[quote="micro1990"]
mobster napsal:
micromrdka:koukam ze jsi furt stejnej vykradac jako driv... achjo..
JAK JAKO VYKRADAČ DPC... hele uklidni se už OK? když ani nevíš co jsem sem dal tak pomlč!!! nebo sem dej nějakej tvůj návrh a doufám že zase nebude skoro stejne JAKO TEN MŮJ

lol!


kopcis co des.. se podivej na to tvoje logo s lebkou ty mrdko!! vymysli si neco vlastniho uz kurva.. neco co se nebude nicemu podobat!!!
Návrat nahoru Goto down
pTRs

pTRs


Poeet p?íspivku : 104
Age : 33
odkud je : Vršovickej klokan ze Strašnic
Registration date : 10. 07. 07

!!!NÁLEPKY!!! - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!NÁLEPKY!!!   !!!NÁLEPKY!!! - Stránka 15 EmptySun 31 Aug - 20:29

[quote="mobster"]
micro1990 napsal:
mobster napsal:
micromrdka:koukam ze jsi furt stejnej vykradac jako driv... achjo..
JAK JAKO VYKRADAČ DPC... hele uklidni se už OK? když ani nevíš co jsem sem dal tak pomlč!!! nebo sem dej nějakej tvůj návrh a doufám že zase nebude skoro stejne JAKO TEN MŮJ

lol!


kopcis co des.. se podivej na to tvoje logo s lebkou ty mrdko!! vymysli si neco vlastniho uz kurva.. neco co se nebude nicemu podobat!!!

Kolik ti je? 10 nech toho ukaž mi teda co jsem a odkud okočil, ty lamo, jsi low neumis nic jen nadavat a srát lidi !!!
Návrat nahoru Goto down
http://www.B1905-fans.wz.cz
sirkamil

sirkamil


Poeet p?íspivku : 32
Age : 32
odkud je : Chabeřice/intr Vrbova Praha 4
Registration date : 13. 03. 07

!!!NÁLEPKY!!! - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: šaly   !!!NÁLEPKY!!! - Stránka 15 EmptySun 31 Aug - 21:43

hele a neudělali by ste i nový šály???to by bylo good... party
Návrat nahoru Goto down
Neon

Neon


Poeet p?íspivku : 19
Age : 32
odkud je : RCE
Registration date : 18. 07. 08

!!!NÁLEPKY!!! - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!NÁLEPKY!!!   !!!NÁLEPKY!!! - Stránka 15 EmptySun 31 Aug - 23:23

Hele micro a co tam dát do zadu to logo z hry hooligans jak máš jako avatar?
Návrat nahoru Goto down
pTRs

pTRs


Poeet p?íspivku : 104
Age : 33
odkud je : Vršovickej klokan ze Strašnic
Registration date : 10. 07. 07

!!!NÁLEPKY!!! - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!NÁLEPKY!!!   !!!NÁLEPKY!!! - Stránka 15 EmptyMon 1 Sep - 10:12

NEON - NWAB napsal:
Hele micro a co tam dát do zadu to logo z hry hooligans jak máš jako avatar?
To by bylo v poho, ale mobster by zase rikal ze to kopiruju to si dohodni s nim, nebo napis Hwangovy, ja s tim znakem jako u hry Hooligans Storm over Europe souhlasim je fakt GOOD Cool
(i kdyz nechapu odkud jsem okopiroval tu lebku co je vzadu ale to je jedno)



_________________________________________________

ZA BOHEMKU HLAVU DÁM !!
http://www.B1905-fans.wz.cz
klokan klokan klokan klokan klokan klokan klokan
Návrat nahoru Goto down
http://www.B1905-fans.wz.cz
Neon

Neon


Poeet p?íspivku : 19
Age : 32
odkud je : RCE
Registration date : 18. 07. 08

!!!NÁLEPKY!!! - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!NÁLEPKY!!!   !!!NÁLEPKY!!! - Stránka 15 EmptyMon 1 Sep - 13:21

micro1990 napsal:
NEON - NWAB napsal:
Hele micro a co tam dát do zadu to logo z hry hooligans jak máš jako avatar?
To by bylo v poho, ale mobster by zase rikal ze to kopiruju to si dohodni s nim, nebo napis Hwangovy, ja s tim znakem jako u hry Hooligans Storm over Europe souhlasim je fakt GOOD Cool
(i kdyz nechapu odkud jsem okopiroval tu lebku co je vzadu ale to je jedno)



_________________________________________________

ZA BOHEMKU HLAVU DÁM !!
http://www.B1905-fans.wz.cz
klokan klokan klokan klokan klokan klokan klokan

Já to taky nechápu ale že ho ještě vnímáš..Řikat může co chce nemam pravdu? Cool Uvidíme co k tomu řekne Hwangyong teda když to zajišťuje.
Návrat nahoru Goto down
pTRs

pTRs


Poeet p?íspivku : 104
Age : 33
odkud je : Vršovickej klokan ze Strašnic
Registration date : 10. 07. 07

!!!NÁLEPKY!!! - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!NÁLEPKY!!!   !!!NÁLEPKY!!! - Stránka 15 EmptyMon 1 Sep - 20:38

NEON - NWAB napsal:
micro1990 napsal:
NEON - NWAB napsal:
Hele micro a co tam dát do zadu to logo z hry hooligans jak máš jako avatar?
To by bylo v poho, ale mobster by zase rikal ze to kopiruju to si dohodni s nim, nebo napis Hwangovy, ja s tim znakem jako u hry Hooligans Storm over Europe souhlasim je fakt GOOD Cool
(i kdyz nechapu odkud jsem okopiroval tu lebku co je vzadu ale to je jedno)



_________________________________________________

ZA BOHEMKU HLAVU DÁM !!
http://www.B1905-fans.wz.cz
klokan klokan klokan klokan klokan klokan klokan

Já to taky nechápu ale že ho ještě vnímáš..Řikat může co chce nemam pravdu? Cool Uvidíme co k tomu řekne Hwangyong teda když to zajišťuje.


OK zitra mu napisu e-mail, pokud si to dneska neprecne, jinak uz mobstera prestavam vnimat, to jsi mel vydet co jsem na tomto foru byl prvne xD to bylo maso, ale kdyz je to vul tak s tim nic neudelam..

Ale díky že to taky chápeš


_________________________________________________

ZA BOHEMKU HLAVU DÁM !!
http://www.B1905-fans.wz.cz
klokan klokan klokan klokan klokan klokan klokan[/quote]
Návrat nahoru Goto down
http://www.B1905-fans.wz.cz
Neon

Neon


Poeet p?íspivku : 19
Age : 32
odkud je : RCE
Registration date : 18. 07. 08

!!!NÁLEPKY!!! - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!NÁLEPKY!!!   !!!NÁLEPKY!!! - Stránka 15 EmptyMon 1 Sep - 22:52

micro1990 napsal:
NEON - NWAB napsal:
micro1990 napsal:
NEON - NWAB napsal:
Hele micro a co tam dát do zadu to logo z hry hooligans jak máš jako avatar?
To by bylo v poho, ale mobster by zase rikal ze to kopiruju to si dohodni s nim, nebo napis Hwangovy, ja s tim znakem jako u hry Hooligans Storm over Europe souhlasim je fakt GOOD Cool
(i kdyz nechapu odkud jsem okopiroval tu lebku co je vzadu ale to je jedno)



_________________________________________________

ZA BOHEMKU HLAVU DÁM !!
http://www.B1905-fans.wz.cz
klokan klokan klokan klokan klokan klokan klokan

Já to taky nechápu ale že ho ještě vnímáš..Řikat může co chce nemam pravdu? Cool Uvidíme co k tomu řekne Hwangyong teda když to zajišťuje.


OK zitra mu napisu e-mail, pokud si to dneska neprecne, jinak uz mobstera prestavam vnimat, to jsi mel vydet co jsem na tomto foru byl prvne xD to bylo maso, ale kdyz je to vul tak s tim nic neudelam..

Ale díky že to taky chápeš


_________________________________________________

ZA BOHEMKU HLAVU DÁM !!
http://www.B1905-fans.wz.cz
klokan klokan klokan klokan klokan klokan klokan
[/quote


Myslíš to stou samolepkou? Laughing
Návrat nahoru Goto down
mobster

mobster


Poeet p?íspivku : 357
odkud je : NOTORITOS
Registration date : 19. 01. 07

!!!NÁLEPKY!!! - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!NÁLEPKY!!!   !!!NÁLEPKY!!! - Stránka 15 EmptyTue 2 Sep - 13:28

micro1990 napsal:
NEON - NWAB napsal:
micro1990 napsal:
NEON - NWAB napsal:
Hele micro a co tam dát do zadu to logo z hry hooligans jak máš jako avatar?
To by bylo v poho, ale mobster by zase rikal ze to kopiruju to si dohodni s nim, nebo napis Hwangovy, ja s tim znakem jako u hry Hooligans Storm over Europe souhlasim je fakt GOOD Cool
(i kdyz nechapu odkud jsem okopiroval tu lebku co je vzadu ale to je jedno)



_________________________________________________

ZA BOHEMKU HLAVU DÁM !!
http://www.B1905-fans.wz.cz
klokan klokan klokan klokan klokan klokan klokan

Já to taky nechápu ale že ho ještě vnímáš..Řikat může co chce nemam pravdu? Cool Uvidíme co k tomu řekne Hwangyong teda když to zajišťuje.


OK zitra mu napisu e-mail, pokud si to dneska neprecne, jinak uz mobstera prestavam vnimat, to jsi mel vydet co jsem na tomto foru byl prvne xD to bylo maso, ale kdyz je to vul tak s tim nic neudelam..

Ale díky že to taky chápeš


_________________________________________________

ZA BOHEMKU HLAVU DÁM !!
http://www.B1905-fans.wz.cz
klokan klokan klokan klokan klokan klokan klokan
[/quote]

mas mi to rict na fotbale ty gumo... nehlede na to ze lebku ktera ma v pozadi hvezdu mame my.. jestli se musis pripodobnovat k nekomu tak budiz..ale je to proste a jednoduse ubohy..
co se tyce samolepek tak to byli puvodne moje navrhy na novejsi sadu samolepek... doslova jen navrhy... ze se dockam toho ze to sem nejakej kindersulin hodi s nejakejma svejma cintama a bude to prohlasovat svoje veledilo..to jsem opravdu necekal... pripominas mi toho blba z Jedna ruka netleska... ten si taky myslel ze je ve vsem nej a pritom nemel na nic..

PS: ten xicht z hools je dobrej ;) si chuligan jo.. tak at se dobre peres (ale nezapomen na jednu vec.. ten xicht pouzivaj brnaci ;))

PSS: dement bez invence...nic vic nejsi.... ale jsem v klidu...staci chvilku pockat a ban je na svete ;)
Návrat nahoru Goto down
SPAWNcz

SPAWNcz


Poeet p?íspivku : 45
Age : 36
odkud je : www.BohemiansFans.cz
Registration date : 27. 11. 06

!!!NÁLEPKY!!! - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!NÁLEPKY!!!   !!!NÁLEPKY!!! - Stránka 15 EmptyTue 2 Sep - 13:53

mobster napsal:
micro1990 napsal:
NEON - NWAB napsal:
micro1990 napsal:
NEON - NWAB napsal:
Hele micro a co tam dát do zadu to logo z hry hooligans jak máš jako avatar?
To by bylo v poho, ale mobster by zase rikal ze to kopiruju to si dohodni s nim, nebo napis Hwangovy, ja s tim znakem jako u hry Hooligans Storm over Europe souhlasim je fakt GOOD Cool
(i kdyz nechapu odkud jsem okopiroval tu lebku co je vzadu ale to je jedno)



_________________________________________________

ZA BOHEMKU HLAVU DÁM !!
http://www.B1905-fans.wz.cz
klokan klokan klokan klokan klokan klokan klokan

Já to taky nechápu ale že ho ještě vnímáš..Řikat může co chce nemam pravdu? Cool Uvidíme co k tomu řekne Hwangyong teda když to zajišťuje.


OK zitra mu napisu e-mail, pokud si to dneska neprecne, jinak uz mobstera prestavam vnimat, to jsi mel vydet co jsem na tomto foru byl prvne xD to bylo maso, ale kdyz je to vul tak s tim nic neudelam..

Ale díky že to taky chápeš


_________________________________________________

ZA BOHEMKU HLAVU DÁM !!
http://www.B1905-fans.wz.cz
klokan klokan klokan klokan klokan klokan klokan

mas mi to rict na fotbale ty gumo... nehlede na to ze lebku ktera ma v pozadi hvezdu mame my.. jestli se musis pripodobnovat k nekomu tak budiz..ale je to proste a jednoduse ubohy..
co se tyce samolepek tak to byli puvodne moje navrhy na novejsi sadu samolepek... doslova jen navrhy... ze se dockam toho ze to sem nejakej kindersulin hodi s nejakejma svejma cintama a bude to prohlasovat svoje veledilo..to jsem opravdu necekal... pripominas mi toho blba z Jedna ruka netleska... ten si taky myslel ze je ve vsem nej a pritom nemel na nic..

PS: ten xicht z hools je dobrej ;) si chuligan jo.. tak at se dobre peres (ale nezapomen na jednu vec.. ten xicht pouzivaj brnaci ;))

PSS: dement bez invence...nic vic nejsi.... ale jsem v klidu...staci chvilku pockat a ban je na svete ;)[/quote]

Tohle mě začíná bavit... Laughing docela prdel tady... jen tak dál klucí... aby tohle bylo k tématu tak... nálepky hm ta Pražský kurvy to jsme my ve stylu you never walk alone je fakt božskáááá
Návrat nahoru Goto down
http://www.myToledo.ic.cz
pTRs

pTRs


Poeet p?íspivku : 104
Age : 33
odkud je : Vršovickej klokan ze Strašnic
Registration date : 10. 07. 07

!!!NÁLEPKY!!! - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!NÁLEPKY!!!   !!!NÁLEPKY!!! - Stránka 15 EmptyTue 2 Sep - 14:44

končím přestávám reagovat na všechny debilní žvásty od mobstera, napiš si co cheš já na tebe už seru !!! a ten návrh v té samolepce byl můj, tvůj jsem tu ještě nikdy neviděl !!
fakt v tomto se chováš jako malé dítě "ta hračka je moje, mamí mamí kup mi ji" fakt se s timto uz uklidni a prestan uz reagovat na to co udelam nebo napisu !! nebo ti ukazu co to znamena neco (KOMPLETNĚ) okopirovat !!



_________________________________________________

ZA BOHEMKU HLAVU DÁM !!
http://www.B1905-fans.wz.cz
klokan klokan klokan klokan klokan klokan klokan
Návrat nahoru Goto down
http://www.B1905-fans.wz.cz
Neon

Neon


Poeet p?íspivku : 19
Age : 32
odkud je : RCE
Registration date : 18. 07. 08

!!!NÁLEPKY!!! - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!NÁLEPKY!!!   !!!NÁLEPKY!!! - Stránka 15 EmptyTue 2 Sep - 15:31

Takže bych chtěl poděkovat za informaci že už to používaj brňáci..Takže my to dělat nebudem Evil or Very Mad a jinak když to tak čtu taky sem se zasmál Laughing
jo ještě sem vlastně chtěl dodat že přece nemusí bejt chuligán aby to logo bylo na bundě(který tam nebude)
Návrat nahoru Goto down
Hwangyong

Hwangyong


Poeet p?íspivku : 33
Age : 39
Registration date : 30. 07. 07

!!!NÁLEPKY!!! - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!NÁLEPKY!!!   !!!NÁLEPKY!!! - Stránka 15 EmptyTue 2 Sep - 19:01

Ohledně toho loga na záda, mě se micrův návrh líbí.
Pokud někdo bundu chce a má jinej nápad, rád si ho poslechnu. Jestli někdo jenom prudí a bundu si stejně kupovat nechce, nevim co je mu potom co na ní bude.
Návrat nahoru Goto down
mobster

mobster


Poeet p?íspivku : 357
odkud je : NOTORITOS
Registration date : 19. 01. 07

!!!NÁLEPKY!!! - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!NÁLEPKY!!!   !!!NÁLEPKY!!! - Stránka 15 EmptyTue 2 Sep - 23:58

nejlepsi je jak se tu ozyvaj lidi ktery driv nedelali ani prd.. ani sem nechodili a delaj chytry...zalozte si svuj web a nevydavejte se za ultras ;)
Návrat nahoru Goto down
volkovv
Admin
volkovv


Poeet p?íspivku : 131
Age : 73
odkud je : Praha
Registration date : 05. 08. 06

!!!NÁLEPKY!!! - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!NÁLEPKY!!!   !!!NÁLEPKY!!! - Stránka 15 EmptyWed 3 Sep - 13:41

Rolling Eyes
klid
Návrat nahoru Goto down
Hwangyong

Hwangyong


Poeet p?íspivku : 33
Age : 39
Registration date : 30. 07. 07

!!!NÁLEPKY!!! - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!NÁLEPKY!!!   !!!NÁLEPKY!!! - Stránka 15 EmptySat 6 Sep - 16:31

Čau, je tu ještě jeden návrh, na stránkách www.sticker.unas.cz v podsekci hadry návrh č.6.

Takže je tu tenhle návrh a ten co dal micro, chtěl bych to dát do výroby příští týden, hlašte se a vybírejte.
Návrat nahoru Goto down
Neon

Neon


Poeet p?íspivku : 19
Age : 32
odkud je : RCE
Registration date : 18. 07. 08

!!!NÁLEPKY!!! - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!NÁLEPKY!!!   !!!NÁLEPKY!!! - Stránka 15 EmptySat 6 Sep - 20:00

Hwangyong napsal:
Čau, je tu ještě jeden návrh, na stránkách www.sticker.unas.cz v podsekci hadry návrh č.6.

Takže je tu tenhle návrh a ten co dal micro, chtěl bych to dát do výroby příští týden, hlašte se a vybírejte.

Zdravim,
Jednoznačně návrh 6.Ten vypadá fakt dobře a chtěl sem se zeptat jestli by si to nemohl udělat místo bombera Harrington?Jako třeba že bych to měl jedinej.Ale jestli ne tak nevadí.


Naposledy upravil Neon dne Tue 9 Sep - 21:05, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
mobster

mobster


Poeet p?íspivku : 357
odkud je : NOTORITOS
Registration date : 19. 01. 07

!!!NÁLEPKY!!! - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!NÁLEPKY!!!   !!!NÁLEPKY!!! - Stránka 15 EmptySun 7 Sep - 12:19

Hwangyong napsal:
Čau, je tu ještě jeden návrh, na stránkách www.sticker.unas.cz v podsekci hadry návrh č.6.

Takže je tu tenhle návrh a ten co dal micro, chtěl bych to dát do výroby příští týden, hlašte se a vybírejte.

akorat si tam napiste bohemians fans.. ne ultras ;)
Návrat nahoru Goto down
tomcooper




Poeet p?íspivku : 19
Registration date : 27. 08. 07

!!!NÁLEPKY!!! - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!NÁLEPKY!!!   !!!NÁLEPKY!!! - Stránka 15 EmptyTue 9 Sep - 20:09

pripis si mne jako dalsiho zajemce o bombra...dopredu dik
Návrat nahoru Goto down
antipán




Poeet p?íspivku : 191
Registration date : 08. 10. 06

!!!NÁLEPKY!!! - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!NÁLEPKY!!!   !!!NÁLEPKY!!! - Stránka 15 EmptyWed 10 Sep - 0:32

zajimalo by me co maj bundy spol. s nalepkama ale dobre no
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





!!!NÁLEPKY!!! - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!NÁLEPKY!!!   !!!NÁLEPKY!!! - Stránka 15 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
!!!NÁLEPKY!!!
Návrat nahoru 
Strana 15 z 17Jdi na stránku : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17  Next
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
BOHEMIANS ULTRAS :: CHOREO-
Přejdi na: