BOHEMIANS ULTRAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BOHEMIANS ULTRAS

FORUM PRO DISKUSI O BOHEMCE!!NE O POLITICE!!
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 !!!NÁLEPKY!!!

Goto down 
+42
tomcooper
sirkamil
pouler
Neon
jirkanabis
masox.1
-dc-
traxx
Moss
Gauner
Angry Chihuahua
riot
V!RUS
egi
Hwangyong
brtnick
Bandit
pTRs
Zzz
Anthony
manuel
Leon
bohemak
drako
*A.C.A.B.*
hurvy
djambro
rumcajs
Stanley
SPAWNcz
KATOLIK
power.violence
rude_worker
Košile
Jericho
Ondřej
plysak
Rastamaniak
volkovv
mobster
antipán
honyer
46 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 17  Next
AutorZpráva
mobster

mobster


Poeet p?íspivku : 357
odkud je : NOTORITOS
Registration date : 19. 01. 07

!!!NÁLEPKY!!! - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!NÁLEPKY!!!   !!!NÁLEPKY!!! - Stránka 8 EmptyWed 19 Sep - 13:52

micro1990 napsal:
TAK CO TOHLE ?? DĚLAL JSEM TO PŘED ZAČÁTKEM SEZONY A NIKDO MI NEODPOVÍDAL, TAK JSEM TO SEM DAL ZNOVU

!!!NÁLEPKY!!! - Stránka 8 Stick6rt0

musíš vykrádat moje navrhy??!!! asi to budu posilat na emaily členů ultras a ne sem na tohle forum protože to je jedna čorka za druhou!

TO NEUMÍTE UDĚLAT VLASTNÍ NÁVRH!!!???
Návrat nahoru Goto down
pTRs

pTRs


Poeet p?íspivku : 104
Age : 33
odkud je : Vršovickej klokan ze Strašnic
Registration date : 10. 07. 07

!!!NÁLEPKY!!! - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!NÁLEPKY!!!   !!!NÁLEPKY!!! - Stránka 8 EmptyWed 19 Sep - 14:55

To si děláš prdel ?? Já jsem ho udělal jako první ještě před sezonou ty čůraku, neříkej tady tu lež že ty jsi to udělal ty by jsi tohle nikdy nedokazal zmrde, pokud chces tak sem dej ten tvůj návrh, na 100% bude ode mně zkopírovaný !!
Fakt mě už tady neser !!!!!!
flames flames flames flames flames
Návrat nahoru Goto down
http://www.B1905-fans.wz.cz
volkovv
Admin
volkovv


Poeet p?íspivku : 131
Age : 73
odkud je : Praha
Registration date : 05. 08. 06

!!!NÁLEPKY!!! - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!NÁLEPKY!!!   !!!NÁLEPKY!!! - Stránka 8 EmptyWed 19 Sep - 15:03

micro: Nechceš se uklidnit?
Návrat nahoru Goto down
mobster

mobster


Poeet p?íspivku : 357
odkud je : NOTORITOS
Registration date : 19. 01. 07

!!!NÁLEPKY!!! - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!NÁLEPKY!!!   !!!NÁLEPKY!!! - Stránka 8 EmptyWed 19 Sep - 15:17

micro1990 napsal:
To si děláš prdel ?? Já jsem ho udělal jako první ještě před sezonou ty čůraku, neříkej tady tu lež že ty jsi to udělal ty by jsi tohle nikdy nedokazal zmrde, pokud chces tak sem dej ten tvůj návrh, na 100% bude ode mně zkopírovaný !!
Fakt mě už tady neser !!!!!!
flames flames flames flames flames

hele ty zmrdečku.. sereš tu všechny a to nemalo.. tak už kurva klidni! tuhle tvou sračku jsi zkopíroval.. ukradl jsi tam hned dva motivy!! a nerikej že ne!! přestaň tady dělat siláka! sám umíš hovno ale budeš tu mudrovat! a že umim hovno ;) řekl bych že pár mejch samolepek si sám lepil (pokud jsi byl vůbec někdy na fotbale) tak laskavě drž hubu. A jako profesionální grafik ti můžu říct že tahle tvoje vykrádačka je slabá, hnusná a trapná.. tak jen aby sis příště rozmyslel co říkáš.. ale máš pravdu já v malování nedělám ;)
btw. ten můj návrh sem šel někdy ve druhý lize... kokote ;)

PS: jestli je tohle dělaný v něcěm lepším než je ms paint tak to jsi větší lempl než jsem si původně myslel Laughing Laughing

micro piss chčiju na tebe ï na tvoje kecy :-*
Návrat nahoru Goto down
volkovv
Admin
volkovv


Poeet p?íspivku : 131
Age : 73
odkud je : Praha
Registration date : 05. 08. 06

!!!NÁLEPKY!!! - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!NÁLEPKY!!!   !!!NÁLEPKY!!! - Stránka 8 EmptyWed 19 Sep - 15:19

Kriste to sou slova, jinak pokud si potřebujete takhle nadávat tak to nemusíte dělat veřejně, máte tady i priváty.
Návrat nahoru Goto down
mobster

mobster


Poeet p?íspivku : 357
odkud je : NOTORITOS
Registration date : 19. 01. 07

!!!NÁLEPKY!!! - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!NÁLEPKY!!!   !!!NÁLEPKY!!! - Stránka 8 EmptyWed 19 Sep - 15:26

volkovv napsal:
Kriste to sou slova, jinak pokud si potřebujete takhle nadávat tak to nemusíte dělat veřejně, máte tady i priváty.
sorry ale tohle bylo nutný.. jeho reči tu obtěžujou víc než dost a nejsem jedinej kdo to tu tvrdí.. takže asi tak :)
Návrat nahoru Goto down
plysak

plysak


Poeet p?íspivku : 110
Registration date : 04. 08. 06

!!!NÁLEPKY!!! - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!NÁLEPKY!!!   !!!NÁLEPKY!!! - Stránka 8 EmptyWed 19 Sep - 15:50

No to je sila,jak se to tady zase zvhlo v takovy nasilnosti Laughing lol!
Návrat nahoru Goto down
Rastamaniak

Rastamaniak


Poeet p?íspivku : 172
Age : 34
odkud je : Prague
Registration date : 02. 03. 07

!!!NÁLEPKY!!! - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!NÁLEPKY!!!   !!!NÁLEPKY!!! - Stránka 8 EmptyWed 19 Sep - 16:49

wow...takhle silny slova uz tu dlouho nebyly....btw:micro1990 kolik ti je? Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://www.fc-bohemians.cz
rumcajs

rumcajs


Poeet p?íspivku : 38
Registration date : 10. 08. 06

!!!NÁLEPKY!!! - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!NÁLEPKY!!!   !!!NÁLEPKY!!! - Stránka 8 EmptyWed 19 Sep - 17:04

Rastamaniak napsal:
wow...takhle silny slova uz tu dlouho nebyly....btw:micro1990 kolik ti je? Laughing

Tipoval bych 17,podle toho 1990,pokud to teda neni vznik jeho gangu zabijáků,typu bohemák1,2 Laughing
Návrat nahoru Goto down
Rastamaniak

Rastamaniak


Poeet p?íspivku : 172
Age : 34
odkud je : Prague
Registration date : 02. 03. 07

!!!NÁLEPKY!!! - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!NÁLEPKY!!!   !!!NÁLEPKY!!! - Stránka 8 EmptyWed 19 Sep - 17:18

rumcajs napsal:
Rastamaniak napsal:
wow...takhle silny slova uz tu dlouho nebyly....btw:micro1990 kolik ti je? Laughing

Tipoval bych 17,podle toho 1990,pokud to teda neni vznik jeho gangu zabijáků,typu bohemák1,2 Laughing
tak jestli mu je 17 moch by se trosku lip ovladat:) tohle vypada na 12...a 1990 je urcite jen jeho oblibej rok Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://www.fc-bohemians.cz
antipán




Poeet p?íspivku : 191
Registration date : 08. 10. 06

!!!NÁLEPKY!!! - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!NÁLEPKY!!!   !!!NÁLEPKY!!! - Stránka 8 EmptyWed 19 Sep - 19:12

to je husty Laughing mikro klidni se, mobster dela stickerky mnohem lepsi nez ty. Az budes mit nakou stickerku v tisku pak neco rikej! a jestly mi ted napises ze umim taky hovno tak se podivej na stickerku "who is the boss" tu sem delal ja. Vole dit ty si to delal v malování! smoke dope Kazis povest nam mladejm...............Je mi taky 17 a nerad bych aby si pak nekdo na fotbale myslel ze to ja sem ten mikro. no nic sem trochu smoke dope beer xxx spiral Laughing
Návrat nahoru Goto down
volkovv
Admin
volkovv


Poeet p?íspivku : 131
Age : 73
odkud je : Praha
Registration date : 05. 08. 06

!!!NÁLEPKY!!! - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!NÁLEPKY!!!   !!!NÁLEPKY!!! - Stránka 8 EmptyThu 20 Sep - 11:00

mobster napsal:
volkovv napsal:
Kriste to sou slova, jinak pokud si potřebujete takhle nadávat tak to nemusíte dělat veřejně, máte tady i priváty.
sorry ale tohle bylo nutný.. jeho reči tu obtěžujou víc než dost a nejsem jedinej kdo to tu tvrdí.. takže asi tak :)

To neznamená že se tu bude používat takovej slovník pánové, budte trošku gentelmani frozen
Návrat nahoru Goto down
pTRs

pTRs


Poeet p?íspivku : 104
Age : 33
odkud je : Vršovickej klokan ze Strašnic
Registration date : 10. 07. 07

!!!NÁLEPKY!!! - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!NÁLEPKY!!!   !!!NÁLEPKY!!! - Stránka 8 EmptyThu 20 Sep - 13:23

hej tak víš co, já to udělám a pošlu, někdo přijde a začne tu něco říkat co bylo před dvěma lety, to jako sry na tohle ja nemam nervy, tak at se i on trosku klidni, nerikej mi ze si pamatuje i to co bylo před rokem 10.5. k obědu, ja teda ne a tohle je neco podobne, tak jako bez urazky ale hned se do me navazet ze ty jsi neco takoveho udelal pred dvouma rokama je od tebe fakt trapne. Já nesleduju vše co náš bůh tady udelal.
Pokud chces tak dobře ale v malovani jsem to nedelal, dale si myslim ze kdyz nekdo neco udela a dalsi si toho nevsimne a pokŕacuje, tak ten první na něj hned vletí že je to sračka a já nic neumim.
Pro ty ostatní co tu psaly, s Bohemakem 1,2 se neznam, ANO je mi 17 let.
Pokud umis takove veci v malovani tak sem neco posly rad se zasmeju.
Návrat nahoru Goto down
http://www.B1905-fans.wz.cz
volkovv
Admin
volkovv


Poeet p?íspivku : 131
Age : 73
odkud je : Praha
Registration date : 05. 08. 06

!!!NÁLEPKY!!! - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!NÁLEPKY!!!   !!!NÁLEPKY!!! - Stránka 8 EmptyThu 20 Sep - 13:25

V tomhle foru se asi brzo začne mazat geek
Návrat nahoru Goto down
Bandit

Bandit


Poeet p?íspivku : 4
odkud je : Vršovice
Registration date : 21. 08. 06

!!!NÁLEPKY!!! - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!NÁLEPKY!!!   !!!NÁLEPKY!!! - Stránka 8 EmptyFri 21 Sep - 0:33

volkovv napsal:
V tomhle foru se asi brzo začne mazat geek

uz aby to bylo Cool
Návrat nahoru Goto down
antipán




Poeet p?íspivku : 191
Registration date : 08. 10. 06

!!!NÁLEPKY!!! - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!NÁLEPKY!!!   !!!NÁLEPKY!!! - Stránka 8 EmptyFri 21 Sep - 8:19

SMAZ TO CELY A ZACNE SE ODZNOVA TYHLE PROBLEMY JEN PRES PM pc
Návrat nahoru Goto down
mobster

mobster


Poeet p?íspivku : 357
odkud je : NOTORITOS
Registration date : 19. 01. 07

!!!NÁLEPKY!!! - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!NÁLEPKY!!!   !!!NÁLEPKY!!! - Stránka 8 EmptyFri 21 Sep - 15:12

micro1990 napsal:
hej tak víš co, já to udělám a pošlu, někdo přijde a začne tu něco říkat co bylo před dvěma lety, to jako sry na tohle ja nemam nervy, tak at se i on trosku klidni, nerikej mi ze si pamatuje i to co bylo před rokem 10.5. k obědu, ja teda ne a tohle je neco podobne, tak jako bez urazky ale hned se do me navazet ze ty jsi neco takoveho udelal pred dvouma rokama je od tebe fakt trapne. Já nesleduju vše co náš bůh tady udelal.
Pokud chces tak dobře ale v malovani jsem to nedelal, dale si myslim ze kdyz nekdo neco udela a dalsi si toho nevsimne a pokŕacuje, tak ten první na něj hned vletí že je to sračka a já nic neumim.
Pro ty ostatní co tu psaly, s Bohemakem 1,2 se neznam, ANO je mi 17 let.
Pokud umis takove veci v malovani tak sem neco posly rad se zasmeju.

ty se predevsim nauc cist.. jsi docela zastydlej.. :) rikam ze v malovani nedelam.. ja to mam narozdil od tebe jaksi zalozeny takze se krot... jsi proste hnup a ostuda. chod na spartu!
Návrat nahoru Goto down
pTRs

pTRs


Poeet p?íspivku : 104
Age : 33
odkud je : Vršovickej klokan ze Strašnic
Registration date : 10. 07. 07

!!!NÁLEPKY!!! - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!NÁLEPKY!!!   !!!NÁLEPKY!!! - Stránka 8 EmptyFri 21 Sep - 16:31

hej nepruď už pls.
Dobře ty řékáš že jsou stejné mě se nezdá, už se trošku uklidníme OK ??
Přestaneme si nadávat, ale každý uznáme svojí chybu, dobře jsem se spletl a nemel jsem tu hned nadavat.
Ted je rada na tobe, jsme tu mezi lidma a ne mezi Spartanama.
Jinak moc sry Sad Sad Sad Sad
Ale podle mě to stejné neni Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://www.B1905-fans.wz.cz
mobster

mobster


Poeet p?íspivku : 357
odkud je : NOTORITOS
Registration date : 19. 01. 07

!!!NÁLEPKY!!! - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!NÁLEPKY!!!   !!!NÁLEPKY!!! - Stránka 8 EmptyFri 21 Sep - 17:20

micro1990 napsal:
hej nepruď už pls.
Dobře ty řékáš že jsou stejné mě se nezdá, už se trošku uklidníme OK ??
Přestaneme si nadávat, ale každý uznáme svojí chybu, dobře jsem se spletl a nemel jsem tu hned nadavat.
Ted je rada na tobe, jsme tu mezi lidma a ne mezi Spartanama.
Jinak moc sry Sad Sad Sad Sad
Ale podle mě to stejné neni Laughing

nevykradej tot vse
Návrat nahoru Goto down
brtnick




Poeet p?íspivku : 7
Registration date : 22. 09. 07

!!!NÁLEPKY!!! - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!NÁLEPKY!!!   !!!NÁLEPKY!!! - Stránka 8 EmptyMon 1 Oct - 13:44

Tuhle stařičkou jsem nafotil na hajzlu v Protivíně(viz téma: ultras/samolepka-žije?) Příjde mi hodně v poho a možná by stálo za to jí zase poslat do světa
!!!NÁLEPKY!!! - Stránka 8 Bohemka_2_youll_never
Návrat nahoru Goto down
antipán




Poeet p?íspivku : 191
Registration date : 08. 10. 06

!!!NÁLEPKY!!! - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!NÁLEPKY!!!   !!!NÁLEPKY!!! - Stránka 8 EmptyMon 1 Oct - 17:11

brtnick napsal:
Tuhle stařičkou jsem nafotil na hajzlu v Protivíně(viz téma: ultras/samolepka-žije?) Příjde mi hodně v poho a možná by stálo za to jí zase poslat do světa
!!!NÁLEPKY!!! - Stránka 8 Bohemka_2_youll_never
Jj ta je pekna mam schovanej posledni kus. bohuzel nemam tu bohemians supporters against rasism, ze stejny serie. nak sem si je nespocital a vylepil je vsechny Sad
Návrat nahoru Goto down
Rastamaniak

Rastamaniak


Poeet p?íspivku : 172
Age : 34
odkud je : Prague
Registration date : 02. 03. 07

!!!NÁLEPKY!!! - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!NÁLEPKY!!!   !!!NÁLEPKY!!! - Stránka 8 EmptyTue 2 Oct - 16:33

brtnick napsal:
Tuhle stařičkou jsem nafotil na hajzlu v Protivíně(viz téma: ultras/samolepka-žije?) Příjde mi hodně v poho a možná by stálo za to jí zase poslat do světa
!!!NÁLEPKY!!! - Stránka 8 Bohemka_2_youll_never
sem pro jich zas hromadu vyrobit... punk smoke dope
Návrat nahoru Goto down
http://www.fc-bohemians.cz
pTRs

pTRs


Poeet p?íspivku : 104
Age : 33
odkud je : Vršovickej klokan ze Strašnic
Registration date : 10. 07. 07

!!!NÁLEPKY!!! - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!NÁLEPKY!!!   !!!NÁLEPKY!!! - Stránka 8 EmptyTue 2 Oct - 20:15

Rastamaniak napsal:
brtnick napsal:
Tuhle stařičkou jsem nafotil na hajzlu v Protivíně(viz téma: ultras/samolepka-žije?) Příjde mi hodně v poho a možná by stálo za to jí zase poslat do světa
!!!NÁLEPKY!!! - Stránka 8 Bohemka_2_youll_never
sem pro jich zas hromadu vyrobit... punk smoke dope

Souhlas ty jsou dobrý mě se moc líbí tato nálepka ale myslím že by se rychle vykoupily xD
Návrat nahoru Goto down
http://www.B1905-fans.wz.cz
brtnick




Poeet p?íspivku : 7
Registration date : 22. 09. 07

!!!NÁLEPKY!!! - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!NÁLEPKY!!!   !!!NÁLEPKY!!! - Stránka 8 EmptyWed 3 Oct - 10:36

Tak kdyby se někomu chtělo ji znova připravit k prodeji, tak dejte vědět klokan Byla focená 4MPx foťákem, k doptání na ICQ 427609654
Návrat nahoru Goto down
pTRs

pTRs


Poeet p?íspivku : 104
Age : 33
odkud je : Vršovickej klokan ze Strašnic
Registration date : 10. 07. 07

!!!NÁLEPKY!!! - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!NÁLEPKY!!!   !!!NÁLEPKY!!! - Stránka 8 EmptyWed 3 Oct - 12:44

hmm mohlo by to vypadat pěkně s novou úpravou, ale mě se docela líbí takhle jak je, ale jsem pro aby se to vyzkoušelo :-)
Návrat nahoru Goto down
http://www.B1905-fans.wz.cz
Sponsored content





!!!NÁLEPKY!!! - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!NÁLEPKY!!!   !!!NÁLEPKY!!! - Stránka 8 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
!!!NÁLEPKY!!!
Návrat nahoru 
Strana 8 z 17Jdi na stránku : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 17  Next
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
BOHEMIANS ULTRAS :: CHOREO-
Přejdi na: